Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 22/L Parkapcsolatban vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22/L Parkapcsolatban vagyok egy 24 eves fiuval, Nagyon surun szoktunk talalkozni es szinte mindig egyutt vagyunk. De nem lehet vele normalisan beszelni mert alandoan szexelni akar? Es hagyom. Ez normalis? Kerlek ertelmes valaszokat irjatok

Figyelt kérdés
2017. jan. 28. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Ha hagyod akkor mi a probléma?

Ha tetszik akkor ennyi

Ha nem tetszik beszélj vele

Ha többre nem képes minek jöttél össze vele?

2017. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiuk ilyenek. Ha majd ferfival is lesz dolgod az majd erdeklodik a lelked utan is. Addig csak egy luk vagy, es a vegen a szadba elvez, ennyi.
2017. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevezném ezt párkapcsolatnak, inkább szexkapcsolat mert még éretlen a fiú. De ha élvezed akkor szerintem nincs baj vele. Én komolyát nem terveznék olyan pasival aki nem hajlandó beszélni és szexen kívül nem ismer más programot.
2017. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindent elmondtak előttem! Különösen a #2-es. 30/F
2017. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy az...ez nem nagyon fog elmulni,.DE

az nem, hogy kulonbozo amit akartok. Csak.dugni akar, de meg lelki dolgokat is. Nem egyeztek ebben. Egy kapcsolat nem csak a dugasrol szol, ferfikent nem.ertem ekkor miert kell a masikat hulyiteni ha csak azt akarom.


Erdekes, en pont olyat keresek aki nem csak tetszhalott allapotban fetreng az agyamban, hanem lehet vele ertelmesen beszelgetni is. De ilyen novel nemigen talalkoztam. Tehat ez ketoldalu hiba.


Szerintem keress olyat, aki kolcsonosen akar beszelgetni es szexelni is. Mert hosszutavon boldogtalan leszel. Nem illetek ossze, ennyi.

26F

2017. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt?

24 éves pasinál normális, főleg, ha a kapcsolat elején vagytok és amúgy egy csinos lány vagy.

2017. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3%
Persze hogy normális. Ha egy férfi nem akar szexelni, holott megtehetné az a nem normális. Meg az sem normális, hogy a nők többsége állandóan ki akar bújni a szex alól.
2017. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért a biszex kategóriában tetted fel ezt a kérdést?

A párod még nem kész a tartós párkapcsolatra. Neki egyelőre csak egy állandó szexpartner kell, akit bármikor megdughat. Ha Neked ez kevés, szakíts vele, és keress magadnak egy olyan férfit, akit nem csak a lábad köze érdekel, hanem a nő is akivel együtt van.

2017. jan. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Na kerdezo: mire jottel ra?
2017. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!