Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek van olyan köztetek aki nem csak viszonzásul csinálja a partnerének az orális szexet de élvezi is azt? Akár alkalmi kapcsolatban, akár párkapcsolatban? 22F

Figyelt kérdés

2015. nov. 8. 17:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én.

Miért?

2015. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Linó03 ***** válasza:
Nekem semmi bajom vele, van, hogy fel is izgulok. Egyetlen bajom, ami csökkenti az élvezetemet, hogy konkrétan fáj az állkapcsom, ha akkorára nyitom, olyan érzés, mintha kiugrana a helyéről. Az első pillanattól kezdve fáj, aztán van, hogy egy kicsit nem, és akkor újból. Ha sokáig csinálom, nehezebben ugrik vissza a helyére, egészen rá kell harapnom, hogy ugorjon egyet, és be tudjam csukni.
2015. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Én minnél többet szophatok annál jobban izgulok fel. Nem várok soha semmit el cserébe, egyszerűen szeretem csinálni.
2015. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Jelen
2015. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Basszus! Én miért nem találkozok ilyen lányokkal? f.
2015. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Miért, lusta vagy nyalni?
2015. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen sokszor én csinálom ő nem viszonozza.
2015. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Igen! Imádom csinálni, és nem midnig várom el cserébe, de ő is szereti csinálni, szóval nincs gond. Szex nélkül lehet , hogy van együtt alvás, de nálam orál nélkül nincs!

18L

2015. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Jó, hogy vannak ilyen lányok! Bár én nyalni is nagyon nagyon szeretek! :)

33F

2015. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%

pfff, a sok pasi itt élvezkedik, hogy jó lenne ilyen lány... mert a lány mindent csináljon meg, de a pasi meg semmit, mi? Mert ezzel kb ezt mondjátok.


Én csinálom viszonzás náélkül, de hála istennek, eddig mindig olyan pasikkal jöttem össze, akik imádtak nyalni, így igazából én hajlandó voltam arra, hogy viszonzás nélkül csináljam, a pasik erről hallani sem akartak. :P


Éljenek az aktív pasik!

2015. nov. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!