Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez most mi lenne? Meg voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi lenne? Meg voltam hívva egy szülinapi buliba, ahol csak fiúk voltak. Ezt előre nem tudtam, hogy így lesz. Mindegyik fiú félmeztelenül volt. Nem értem, hogy egy buliban miért kell félmeztelenül lenni? Folytatás lent.

Figyelt kérdés
Ettől függetlenül hát én is lekaptam az ingemet. Aztán így én is szemügyre vettem mindenkit. Hát bizony furcsa dolgokat láttam. Piercinget nem tudtam elképzelni fiúkon például. Itt volt bőven. Aztán egymást kezdték el fogdosni. Akik már iszogattak közben, ott a nadrág is lekerült. Én is belefolytam egy-két dologba, de még azt se mondanám, hogy megbántam volna. Ezek szerint bennem is lappangott a biszex hajlam, vagy a melegség?
2017. jan. 28. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexuálisan izgatnának a férfiak is akkor Biszexuális vagy ha csak a férfiak akkor meg homoszexuális
2017. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

pontosan milyen dolgokba folytál bele?

egy kis biszex hajlam biztos van benned is.

2017. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen buliban voltál te? Elmennék egy ilyenre :D
2017. jan. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hujujujujj! Már az ilyen buli gondolatától is merevedésem van.

Amúgy meg minimum biszex lehetsz, ha tetszett, és belementél egy-két dologba.

2017. jan. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!