Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Palvin Barbit mostanában...

Palvin Barbit mostanában miért félmeztelenül látjuk mindenhol?

Figyelt kérdés

Egyfolytában olyan cikkek jelennek meg, hogy itt félmeztelen, ott teljesen meztelen, itt kilóg a mellbimbója, ott ilyen tanga van rajta.....


Már csak így lehet őt úgymond megújítani? Mellesleg azt nyilatkozta Barbi, hogy utál meztelen lenni, még is most az elmúlt fél-1 évben rengeteg ilyen képe van.


És neki miért nincs olyan teste mint a normál modelleknek? Olyan gyerek teste van hogy az félelmetes.... nincs rajta semmi izom, és nem tónusos. Hol ott még a sztár gyerekeknek (Kendall Jenner, Gigi Hadid) is iszoynat vékonyaknak kell lenniük.


Amúgy csak nekem túl kislányos Barbi kisugárzása?



2016. dec. 12. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%

Az egyre fakuló hírnevet botrányos képekkel és cselekedetekkel kell felpörgetni, nehogy elfelejtse a média. Mert ha kiesik ebből a közegből, a 0 végzettségével mehet közmunkásnak, ha megszorul.

Ez a làny rettentő butácska.

Még Leonardo DiCaprio nevét sem volt képes megjegyezni, közben büszkén meséli, hogy: "Magyarországon nem vásárol ruhát."

Az arca valóban szép, de a modellkedéshez nem kell különösebben tehetség, csak legyél magas, tudj vattát enni, fuss be és már kapod is a milliókat.

2016. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Első, ezt a kommentet te sem gondolhattad komolyan.... amennyiben igen, akkor sajnállak hogy ennyire bunkó és féltékeny vagy.

Barbi mint közmunkás??? TE HOL ÉLSZ EMBER :D 23 éves korára TÖBB MILLIÓ DOLLÁR a vagyona! Csak a tavalyi évben 4 millió DOLLÁRT keresett. Tudod hogy az mennyi??? több mint 1 MILLIÁRD FORINT. És akkor arról ne beszéljünk, hogy 13 éves kora óta modellkedik, biztos valahol 10 millió dollár körül mozog a vagyona, megnyugtatlak.


Ő csak tavaly annyit keresett amennyit te soha a büdös életben, vagyis ha mostantól kezdve nem dolgozna, csak utazgatna ide oda, akkor is élete végéig ellenne abból az 1 milliárd ft-ból.


Nem szép dolog az irigység.....sőt, egyenesen undorító ez a proli gondolkodás!!!!

2016. dec. 12. 16:39
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Nahát, érdekes, én nem érzetem irigynek az 1-est!
2016. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

azért, mert palvin barbi messze nem modellalkat. alacsony is és egy modellhez képest nagyon húsos + iszonyat görbék a lábai. a karrierje kezdetén még fiatalabb volt és vékonyabb, na meg akkor még elég volt az, hogy nagyon szép arca van. akkoriban kezdték ennyire felkapni ezt az egész modellkedés dolgot, mikor ő kezdte és akkor még különlegesnek számított. ma már, hogy minden 2. lány modell szeretne lenni, nála sokkal szebb, vékonyabb, különlegesebb lányok vannak a szakmában. vannak új arcok, akiket nyomatnak mindenhol, akikért a tinik rajonganak.

és mivel abszolút nem kifutóra való a teste, már nem is nagyon hívják sehova. amiből él, az kb az eddig összeszedett népszerűsége. de egy idő után ez sem elég, akkor kell villantani meg mindenkivel kavarni. elég álszent, buta, rosszindulatú kis libának tűnik amúgy nekem. bár azt tegyük hozzá, hogy a média meg szeret is minden apróságot felfújni, egy véletlen mozdulatnál kilátszik a melled és máris te vagy a címlapokon. dehát nyilván kapóra jön neki, negatív reklám is reklám ugyebár.

2016. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

utolsó, köszönöm a normális választ! :)


Most is netezek, erre ebbe botlok bele: Palvin csupasz seggébe!


[link]

2016. dec. 12. 16:57
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező. 1-es vagyok.

Nem kell ilyen hamar felkapni a vizet. Nem fogalmaztam se bunkó, se féltékeny töltetű választ, csupán a személyes véleményemet.

Az imént még te írogattad, hogy milyen félelmetesen gyerekteste van Barbinak,mennyire nincs rajta izom...

Először döntsd el, hogy melyik állásponton vagy és ne aszerint ingázz az irreálisan pozitív és negatív vélemények között, hogy más mit gondol róla.

Nem azt mondtam, hogy Barbinak közmunka a sorsa, hanem képzeld: rengeteg híres ember járt úgy, hogy hirtelen meggazdagodott a média jóvoltából, de egy idő után eltűnt a süllyesztőben, és azzal együtt a pénze is.

2016. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként távolról sem vagyok proli, jómódú felsőosztálybeli családba születtem, de ennek ellenére keményen megdolgozom a jövőmért, amit már nekem kell megterveznem és teljesítenem.
2016. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez is elvárás a modellek felé. A legtöbb (befutott) modell vetkozott is már- ha csak félmeztelenre is. Barbi eddig fiatal volt még, úgyogy nyilván valamennyire vigyáztak rá a szülei, de már felnott no és ezt ki is használják a menedzserei. Így több bevételt termel nekik. De szerintem o sem bánja, mert elég rendes összegeket kaphat érte.
2016. dec. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
46%

Első: tudja ő Dicaprio nevét, csak viccelődött. Más kérdés, hogy mindig felvág azzal, hogy ismeri (nem tudja, mikor van a szülinapja, bezzeg Dicaprio írt neki és felköszöntötte stb). Nekem ez kicsit nagyképű manírkodás, de ez a magánvéleményem.

Amúgy a témához szólva: nekem is az a véleményem, hogy nagyon korán kezdte a modellkedést, ezért eddig nem vállalt aktokat, most már pedig egy felnőtt és öntudatos nő. Nincs ezzel baj.

2016. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Mint ahogy elottem is leirtak: alacsony es a meretei is nagyok. Sot,egyre nagyobbak. Ilyen kinezettel nem sok esely van arra,hogy egy uj szinvonalas,fashion munkajarol szoljanak a hirek. Rengeteg kulonleges,180 magas,nadszalvekony lany van az iparban,ki kerne fel egy kb 168 centis,modellnek tul vastag lanyt egy igazan jo bemutatora? Nem sok mindenki.
2016. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!