Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha valaki élvezte hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki élvezte hogy egy ujjal felnyúlt magának análisan és kipróbálna többet akkor egy valódi személyel jobb vagy inkább egy műpénisszel? 23F

Figyelt kérdés
Ti melyiket ajánlanátok?

2017. jan. 30. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám első körben nem mással próbáld, hanem vegyél magadnak egy prosztata izgatót/vibrátort. NEM kell a 40 000Ft-os kategóriába gondolkozni, elég a pár ezer Ft-os is. Ha nem találsz kedvedre valót, akkor egy sima (anál) dildó is megteszi.

HA ez tetszik, akkor érdemes keresni valakit, akivel ki lehet próbálni mást is, első körben akár csak orál, aztán ha tetszik jöhet "bármi". :) 30/Bi/F

2017. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már gondolkozol érdemes a valódit kipróbálni,én a műpénisz után az igazit szeretném érezni. 20/F
2017. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én valódi farokkal kezdtem ,a műpénisz csak akkor jöhet szóba,ha már nagyon rá vagyok kívánkozva és nincs más...
2017. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is valódival kezdtem. A mű csak akkor jöhet, ha nincs valódi. Sokkal kisebb élményt nyújt, mintha jól megdug valaki.
2017. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vibrátorral sokkal jobb és kéynelmesebb is, mint ujjal.
2017. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

sokáig csak az ujjam használtam de izgatott hogy milyen igazival

Sokkal jobb érzés 20 f

2017. febr. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ujjal sose próbáltam ,első anális élményem egy 5.5 vastag extrém hosszú műpénisszel volt,utána mikor ültem mindig fájt,de nem felejtem el azt az érzést mikor sikerült befogadnom, most egy valódit kéne éreznem. 20/F
2017. febr. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És ti hol találtatok partnert?
2017. febr. 1. 10:47
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
az az igazi,ha más csinálja
2017. febr. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!