Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bűntudatom van!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatom van!?

Figyelt kérdés

Nem volt még senkim a fiuk tetszenek és csak öket tudom elképzelni párkapcsolatban mégis rendszeresen engedem hogy egy lány elégitsen ki orálissan aki talán többet is érez irántam de én semmit iránta... Viszont nagyon élvezem amit ad és ezért ugyérzem kihasználom. Jo barátok vagyunk és nem tudom mit tegyek?? :( nem akarok neki fájdalmat okozni:( segítsetek!!

L



2017. febr. 4. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az, hogy megbeszéljétek a dolgot, az szóba sem jöhet.
2017. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig megkéne beszélned, mondd el neki, hogyan is érzel ez lenne a legkönnyebb.
2017. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
tisztázd az alapokat
2017. febr. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapból olyan biszex lehetsz, ha engeded, hogy a barátnőd kinyaljon, aki párkapcsolatot csak ellenkező neművel tud elképzelni. Ez nem baj, de ezt tisztázni kellene a barátnőddel, hogy ne táplájon hiú reményeket irántad.
2017. febr. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a szexualitás a lényeg, inkább a másik emberrel való bánásmód. Te kielégíted őt viszonzásul? Eléggé egyoldalú "barátságnak" tűnik. Ha van szíved, zárd le ezt a viszonyt, ne használd ki.
2017. jún. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Első feltevés. Minden rendben van.


Veled is minden OK,és a partnereddel is minden OK.


Ez a szituáció kissé hasonlít egy megcsalásos helyzethez.


Épp ezért, én a következőt tanácsolom neked.


Érzed a terhet, hogy kihasználod a másik lányt. Ez egy valóságos lelki teher, ami létezik és súlya is van.

A kérdés, hogy ki cipelje ezt a súlyt?


A lány számára ez a felállás jó? Kérdezted tőle?


Ő szeret puncit nyalni (én is), s te szereted ha Ő ez csinálja Neked.


Rá kell kérdezned, hogy Ő miképp gondolkodik a kapcsolatotokról.


Meg kell tudnod a terveit veled kapcsolatban, ne csak az elgondolásodra, vélekedésedre hagyatkozzál.


TUDD MEG Ő MIT SZERETNE VELETEK.


Javaslom:

Legközelebb, amikor szexre kerül sor közöttetek, akkor egy félhomályos szobában, vagy alkonyatkor a szabadban....... stb. stb. csak legyen félhomály...... LEGYEN FÉLHOMÁLY...


Amikor az előjátékotok után a lány combod közé helyezkedett, s alíg várja hogy nyalhasson téged, és a te puncid vágyakozón érezné már magán a nyelvének nedves melegét, akkor mond neki, hogy szeretném ha nyalnál, és szeretném ha közben elmondanád, hogy miképp gondolod a jövőnket, ......


vagy valami ilyesmit, persze a te szavaiddal...


És pár perc múlva okosabb leszel.


Ha neki így jó, csak szex és barátság, akkor a terhet NEKED kell cipelni tovább.


Ha viszont Ő komolyabb kapcsolatban, akár párkapcsolatban reménykedik, akkor el kell mondanod NEKI, hogy te mit érzel vele kapcsolatban DE IGAZÁBÓL.


Lajos

2017. jún. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!