Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Okkal van bűntudatom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal van bűntudatom?

Figyelt kérdés

21 éves bi srác vagyok.

Nem volt még dolgom másik sráccal még csak fantázia szintjén tart ez az egész de ahányszor ilyen irányba terelődnek a gondolataim, bűntudatom lesz.. már jó ideje tudom hogy a srácok is bejönnek és úgy ahogy el is fogadtam magamat ilyennek.. vélemények, jótanácsok stb stb?!



2016. júl. 3. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadtad magad igy akkor nem ertem a buntudat okat. ha magaddal ezt teljesen tisztazod okes lesz szerintem :)
2016. júl. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, így kezdődik:) idővel nem lesz, nyugi
2016. júl. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A bűntudat idővel elmúlik és élvezed hogy ilyen vagy.
2016. júl. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ok nélkül van bűntudatod :) F.
2016. júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ez még semmi. akkor jön a bűntudat ha leszopd az első pasid...
2016. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért van bűntudatod? Mit csinálsz te, amivel ártasz másoknak?

Szerintem egy embert nem a szexuális identitása határoz meg. Jó persze, tud furcsa lenni, vagy elítélendő olyan emberek számára, akik túl földhözragadtak, de az ilyeknek nem kell elmondani. Ez a te saját életed.

Én például sokkal inkább érzem azt, hogy felszabadultam, mióta megfogalmazódott bennem, hogy bi vagyok. Ettől nem változok meg gyökeresen, ez része önmagam felfedezésének. És neked sem kell emiatt rosszul érezned magad, szerintem teljesen rendben vagy.

2016. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!