Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok! Ti amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok! Ti amikor először próbáltatok más nemmel szexelni mint addig, akkor mi volt a benyomásotok?

Figyelt kérdés

Akár előbb lánnyal és utána pasival, akár fordítva.

Melyik milyen volt? Melyik volt jobb vagy könnyebb? Azóta valamelyiket preferáljátok? Életkort is szeretnék kérni. 18/l



2017. febr. 12. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
az hogy egyik pasinak sincs olyan finom és puha keze mint egy csajnak. Egy lány úgy nyúl a lányhoz hogy ő is tökéletesen tudja mi a jó :)
2017. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Legelőször pasival voltam,hát,nem volt valami nagy élmény,kevés volt az előjáték,el sem élveztem.Amikor először voltam csajjal,na akkor tudtam meg milyen az igazi,jó szex.Azóta csak lányokkal vagyok.

20/L

2017. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal finomabban lánnyal lenni, puha és meleg a teste. Finomabb az illata.

Sokkal jobb lánnyal lenni. Elsőre persze fura volt, hogy mit is kellene csinálni, de ráérez az ember.

33/L

2017. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Érdekes hogy ezt mondjátok, mert én előbb voltam pasival, és utána lánnyal, és lánnyal se volt rossz, de azér pasival valahogy sokkal jobb. Lehet hogy a partner nem volt megfelelő, de sokkal kevésbé volt szenvedélyes, nem tudtam igazából mit kezdjek vele, furcsa volt hogy törékeny és kicsi.

Mondjuk az orális szex sokkal de sokkal egyszerűbb, az nagy pozitív csalódás, sokkal könnyebb és jobb nyalni mint szopni, de úgy összességében mégiscsak jobban tetszett pasival.

2017. febr. 16. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én lánnyal voltam elősször,és elég jó volt.

legalábbis a fiúhoz képest...nagyon nem állt a helyzet magsalatán.

utána nem igazán kerestem fiúkat.ez most azért változik mert vannak nagyon jó pasik akik tudják,hogy:mit és hogy.

azt is mondom kicsit félve,hogy teljesebb mint lánnyal.

nincsmeg azaz érzékiség,és finomság de...máshogy jó.

2017. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BiTOPro97 ***** válasza:
27%
Fiatalok vagyok még, és rosszakkal kezdtetek. Igaz én 19 vagyok, imádok kényeztetni egy nőt kézzel, szájjal egész testén, jó egy csinos fiút is. Szeretkezés sokkal job mint a szex.
2017. márc. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!