Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex/leszbi lányok! Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex/leszbi lányok! Nem furcsa nektek lányöltözőben lenni, nem szoktátok néha megkívánni picit a többi lányt?

Figyelt kérdés

Én biszexként -főleg az első lánnyal való együttlétem után- néha meg-megkívánom őket, és ez zavarba ejt. Olyan lányokat kívánok meg, akiket eddig sose. Megijeszt az érzés.

Ti is vagytok így ezzel?

18/l



2017. febr. 15. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem éreztem ilyet, de szerintem ez normális, hogy megtetszik neked egy szép lány :)
2017. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem egy, hanem szinte mind. Szinte mindegyiken van valami szexi, kívánatos.
2017. febr. 15. 20:42
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Én férfiként igencsak örülnék, ha a lányokat az öltözőben kíváűngathatnám, így nem látom ebben a problémát.
2017. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem ezzel vagyok elfoglalva, de neha a szemem sarkából szoktam figyelni 1-2 szép, csinos lányt/nőt :3

L/Bi

2017. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Mikor edzeni jártam akkor egy gyönyörű lánnyal néha beszélgettem semmiségekről és nagyon vonzódtam hozzá.
2017. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt van általában nálunk hiszti az öltözőben. Hallottam már vissza osztálytársaktól másodkézből azt, hogy azt hiszik, mint leszbikus én őket bámulom és rajtuk élvezkedem az öltözőben.

Én igazából pont magasról tojok rá. Ugyan azuk van, mint nekem, maximum annyira nézem meg őket, mint egy átlagos nő a többit.


17/L

2017. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
én férfiként voltam úgy az öltözőben/zuhanyzóban hogy megkívántam a srácokat és arra gondoltam bár magukévá tennének
2017. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

a kérdés megfogalmazás tipikus heteros...azaz aki bi az mindenkire gerjed.

na mindegy.

nem fura,mindig oda jártam.és ha megkívánom mivan? kicsit jobban megnézem,tudok rólla fantáziálni.

bár én nem kívánokmeg mindeféle lányt,csak a zsánereimet.

2017. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok így. Igaz, még nem voltam együtt úgy lánnyal, és csak egy bizonyos lányt, az egyik barinőmet kívánom, de őt egyre gyakrabban. Elég jóba vagyunk, tesin egymás mellett öltözünk, úszni is járunk, és hát vannak arra utaló jelek, hogy ő is a lányokhoz vonzódik, és akarna velem "valamit". De nekem ez nem ijesztő, inkább izgalmas várakozás. Csak szerintem ő is tart a melléfogástól, most még egyikünk se mer nyíltan kezdeményezni se tettben, se szóban, csak küldözgetjük egymásnak a gyanús jeleket.
2017. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez teljesen normális. épp úgy, mint ahogy egy jó pasit megkívánsz aki szembejön a strandon például, ugyanúgy megkívánhatsz egy vonzó nőt is, teljesen normális.

18/l

2017. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!