Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem értem magamat, furcsa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem magamat, furcsa gondolataim vannak amiket nem tudok mit kezdeni. Lehet, hogy biszex lennék valamennyire?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy alapvetően a lányok tetszenek, csak egy lányba tudnék szerelmes lenni. Csak a lányoknál van az érzés vagy gondolat, hogy: hű de csinos, de cuki, milyen gyönyörű, de jó lenne vele összejönni és stb.

Szóval ez a tipikus heteró reakció a nők külsejére jelen van nálam mint a többi pasinál is. Viszont ha egy a fiút látok akkor nincs ilyen fajta testi vonzalom. Nincs bennem az, hogy jaj de helyes, milyen macsó és stb.

Nem is tudom magam elképzelni, hogy smároljak egy fiúval, vagy hogy megtapizzam az izmait vagy nem is tudom.

Csak mégis valahogy már egy ideje a fejemben motoszkál, hogy milyen lehet egy másik pénisz tapintása. Milyen lehet, hogy amikor nem én hanem rajtam "dolgozik" valaki.

Most ez biszex, vagy valami belső, lappangó kétely a saját férfiasságomban ami miatt a női szerepet vennék fel a szexben? Vagy csak fullra fel van verve az ingerküszöbön amit most ez a gondolat/ vágy tud csak megugrani?



2016. máj. 27. 00:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik 100%-osan heteroszexuális és 100%-osan homoszexuális ember. Kinsey-skála, olvass utána. Egy heteronak is lehetnek olykor homoerotikus fantáziái, de a cselekvésig nem jut el. Ez normálisnak mondható.
2016. máj. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Szóval, mivel a saját nememből csak a péniszre vágyok minden salang nélkül akkor lightosan vagyok biszex?

Egy női testre pénisszel jobban vágyok mint egy komplett fiúra.

2016. máj. 27. 00:58
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem heteroszexuális vagy, mondjuk úgy 90%-ban. :-)
2016. máj. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

De mit csináljak a maradék 10%-al? Elnyomni nem érdemes, nem? mert akkor mindig mint valami métely ott lesz a fejemben.

Vagy próbáljam ki, aztán lehet, hogy ha valaki pénisze előtt ott térdelek akkor rájövök, hogy hű de nekem ez nagyon nem oké, ezt én nagyon nem akarom?

2016. máj. 27. 01:11
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel a dolog, hajrá. Hidd el vannak akik sokan megértik, hogy nem vagy biztos a dologban, és benne van a pakliban hogy találkoztok, de rájössz, hogy neked ez mégsem pálya :)
2016. máj. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem ítélem ez a homokosokat, de ezt a félig ilyen-félig olyan dolgot sosem értettem.

Most komolyan, kövezzetek meg érte, de ha összejövök egy pasival, baromira kiábrándulnék, ha péniszre vágyna. :O

Én sem vágyok puncira, az van nekem... hármasban sem tudnám elképzelni soha.

Én azt mondom, más nő sem toleránsabb nálam, úgyhogy ezt jobb, ha eltitkolod, és ha tényleg csak péniszre vágysz a pasikból, akkor oldd meg egy vibrátor segítségével a dolgot.

2016. máj. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

#6

Szerintem tévedsz. Én is csak a pasikra bukok viszont volt már biszex pasim és sosem törtem ezen a fejem. Elmondta...aztán ennyi. Kb mintha azt mondta volna el, hogy volt a boltban sörért.

2016. máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi,normális. Hetero vagy,de megfordul mindenféle a fejedben. Én sokáig arra gondoltam,hogy egy csajt ki szeretnék nyalni. Szerencsére már elmúlt. Nem nyomtam el,de szándékosan nem izgattam fel magam más nőkre és nem öntöttem olajat a tűzre. Tartott egy pár évig,de fel sem tűnt,figyelmen kívűl hagytam. Most már taszít a gondolata.
2016. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy lehet, hogy csak iszonyat kanos vagyok meg feszkós így a rohadt nehéz vizsgám után és csak azért jár már minden a fejemben, hogy valahogy levezetődjön ami felgyülemlett.
2016. máj. 27. 11:01
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Valószínű.:) Amikor feszült és fáradt vagyok baromi felvállalhatatlan,undorító,mocskos gondoltaim vannak.:D (nem kérek privátot)


Ilyenkor a hormonok is kicsit felborulhatnak. Pihenj,relaxálj, szórakozz és jobb lesz. Nekem a középsulis koromban vegig ez volt nyugi.:)

2016. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!