Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Túl durva ilyenen gondolkodni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noisy23 kérdése:

Túl durva ilyenen gondolkodni félidős terhesen?

Figyelt kérdés

Tehát az a helyzet,h félidős terhes vagyok,egy szexuális töltetű álmom után belegondoltam abba h mivel a párom elég tapasztalatlan - 1 bnoje volt előttem kb 8 évig,aki elég konzervatív volt,az anált is velem próbálta ki először,azt is 4 év után :) (bejön neki ;) ) és az álmomban egy gruppenben voltunk egy másik nővel,mi lenne ha kiprobalnank ezt esőben is? Én már próbáltam ezt a felállást (is) fiatalabb koromban (most 28 vagyok) tehát tudom h ha be vállalnánk még egy nőt,akkor az tuti leszbinekem kell h legyen m nem tudnám vegignezni ahogy a párom őt 'pakolja',de ilyenre ő nem is gondolt,jobban tetszene neki a leszbi 'előadás'.

És igen,direkt a terhesség miatt gondoltam erre,a párom nagyon vonzónak találja a megváltozott allapotomat (van egy sanda gyanúm h a megnőtt melleim és fenekem miatt-nigeriai és azok jobban kedvelik a nagyobb hátsót ;) )

Szóval túl durva gondolatok ezek....?

Valaki bevállalt már ilyet/hasonlót?


2017. febr. 21. 12:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Kipróbálnánk èlőben. bocs,telorol írok és auto correct kijavitja a szavakat....
2017. febr. 21. 12:56
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

hát igazából ami nektek belefér a kapcsolatba...

csak nehogy visszaüssön...


23F

2017. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
ha a férfi helyében lennék akkor igen
2017. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ez túl durva lenne. Sok mindent ki lehet próbálni együtt, ami bejön az egyik félnek, és a kedvéért a másik fél belemegy, de másik ember bevonása nekem már sok lenne. A szerelem az két ember ügye. Férfi vagyok.
2017. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Itt azért felszaladt a szemöldököm pár dolgon. De inkább annyit írok, hogy vigyázz a fertõzésekkel s felfázással, esõ meg hármas(?) nem biztos, hogy erre az idõszakra biztonságos.
2017. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Túl durva.Terhesen inkább a babán kéne járjon az eszed.
2017. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

De lehet,hogy a terhességed miatt túlfűtöttek a vágyaid.

Amúgy nem extrém a vágyad.

2017. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mire találsz olyan nőt aki lefeküdne érzelem nélkül egy terhes nővel úgy, hogy közben annak a párja ott mozizik addigra meg is szülöd a gyereked. :) Meg nem is értem az összefüggést abban, hogy a pasidnak bejön a terhes tested és így te előtte d.gnál egy nővel mert te ezt megálmodtad. Magas ez nekem. :D
2017. febr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Most nem egeszen vilagos...akitol varod a gyereket, az a ferfi nigeriai?
2017. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!