Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuálisnak érzem magam....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuálisnak érzem magam. Tényleg az lennék?

Figyelt kérdés
Elsősorban a nők vonzanak. Romantikus érzelmeket is csak irántuk tudok érezni, és a szex minden formája izgat velük. A férfiak csak szexuálisan, és azon belül is csak a közös maszturbálás izgat maximum. Semmi más. Biszex lennék? Vagy csak túlfűtött mert régóta nem voltam nővel és már bármi felizgat ami kicsit is szexel kapcsolatos? Elmúlik ez ha barátnőt találok?

2017. febr. 22. 10:16
 1/6 A kérdező kommentje:
23/F mellesleg
2017. febr. 22. 10:17
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a felesége mellett is érzek ilyet időszakosan, de engem is csak ilyen közös maszti féleség izgat. 27/F
2017. febr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
#2: feleségem*
2017. febr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez is a biszexualitás egy formája. Kíváncsi bi. Kinek kinek mennyire intenzív a vonzódása. Ez nagyon egyénfüggő. HA ez izgat akkor ez izgat. De a biszex kifejezés helyett a kíváncsi bi, szerencsésebb.
2017. febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem. köszi :)
2017. febr. 22. 11:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, és binek gondolom magam. És a #2-nek üzenem, hogy az asszonytól függetlenül időnként én is közelebb kerülök 1-1 sráchoz. mondjuk nálam a kiverés mellett a pippantás is belefér, de dugás csak asszonnyal.
2017. márc. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!