Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A férjem egy pasival akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem egy pasival akar sexelni, még sosem próbáta de egyre jobban izgadja a gondolata, látványa. Azt szeretné ha én is részese lennék. Nem zavar de attól félek hogy elveszítem ha jó lesz neki. Engedjem?

Figyelt kérdés
Magunkról picit: 16 év házasság 4 gyerek. Ő 39év/175/72kg én:36/165/51.a sex nagyonjó közöttünk, de erre nagyon vágyik.szerintetek ez nem vet véget a kapcsolatunknak?
2017. jan. 22. 00:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Miért vetne véget? Csupán van egy fantáziája, amit nem szeretne tovább magába fojtani :)


Biztos nem hagy el benneteket, emiatt :)


36/f

2017. jan. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Mire jutottatok a közös beszélgetések során?


23/L

2017. jan. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Dugasd meg jól a férjed seggét a pasival aztán hátha egy életre megutalja
2017. jan. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Egy próbát megér, kb kizártnak tartom, hogy most annyira megtetszedjen neki. hogy azonnal ott hagy csapot-papot.

Max repetázni akar majd.

2017. jan. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Enged ...

Sok esetben kiderul h ami a fantaziaban mukodik az az eletben nem izgato

Szerintem ezzel is igy van

2017. jan. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt mondtam neki hogy emiatt nem szeretem kevésbé de egy kis időt adjon amígtapasztaltakkal nem beszéltem erről. Tudja hogy kiírtam ide ezt a kérdést. Nem attol félek hogy azonnal elhagy hanem hogy egyre inkább arra fordul.
2017. jan. 22. 09:28
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret Téged és amúgy minden rendben van, akkor eszébe sem jut, hogy lelépjen Tőled. Pusztán kalandozni akar, kipróbálni valami újat.

Lehet Neked is tetszene a dolog és beszállnál hozzájuk pl csak a férjeddel.

Számtalan opció van, NE fojtsátok el a vágyakat, DE ugyanakkor tessék mindent megbeszélni! 30/Bi/F

2017. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy jó kapcsolatban belefér minden, ami bármelyik félnek jó! Attól még nem lesz rosszabb a kapcsolatotok, hogy ha ő kiéli ezt a vágyát is.
2017. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
azért légy óvatos én voltam párral és a srácnak annyira bejött hogy külön is rákapott
2017. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig jobb ha szól, elmondja mintha titokban pasizna.

Nem egy 2-3-4 gyerekes "mintaapukát" ismerek aki napi szinten órákat lóg a társkereső oldalakon és hajkurássza a pasikat.

De jártam már úgy is, hogy a feleség keresett meg, hogy szeretné nézni ahogy a férje pasival....

2017. szept. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!