Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van párom, mar elég régóta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, mar elég régóta, de ennek ellenére nagyon sokszor gondolok a lanyokra, biszex vagyok es meg nem voltam lannyal, biszex lányok nektek okozott ez már problémát?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátom , de multkor is mikor a legjobb barátnőmmel voltam túlságosan is elkalandoztam felé , ha iszok egy kicsit méginkább előjön ez nalam , még szerencse hogy az ágyban még nem jutott eszembe de később ez okozhat problémát ?

2017. febr. 23. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Az elkalandozás? Persze. Előbb-utóbb megcsalod a parod. Nem a biszexség miatt. Ha ismered magad ennyire, akkor próbálj meg nem lerészegedni és tisztázd a barátnőiddel is a helyzetet. A barátod meg igyekezzen jobban kielégíteni. :)
2017. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Ha a párodat nem zavarja akkor elégítsd ki a kíváncsiságodat egy lánnyal. 22/Bi/L
2017. febr. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Én bevallottam a páromnak és jól sült el.


Egyszer volt olyan hogy egy lánnyal szexeltem és akkor ő ott ült egy székben és masztizott ránk.

Két másik alkalommal pedig bevettünk biszex lányt harmadikként a közösbe.


27/f, 23/l (három éve vagyunk együtt)

2017. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!