Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek normális, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha imádom a sperma ízét? Sajátomat is és másokét is. F/33

Figyelt kérdés
Van, hogy a barátnőm szopás után köpi át a számba, vagy a melléről nyalom le, de volt rá példa, hogy más spermáját nyaltam le lány puncijáról, de soha az életbe férfihoz nem tudnék nyúlni. Sokszor hallom lányoktól, hogy undorító az íze, állaga... nekem miért nem undorító? Biszex vagyok ezek szerint vagy létezik, hogy ez csak egy véletlen?

2017. febr. 26. 15:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznapinak nem mondanám, de ha téged és a barátnőd nem zavarja, akkor nem mindegy?
2017. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom.
2017. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy prosti vert át ,leszopott majd jött csókra nem tudom de hagytam és a számba engedte a sajátomat,nekem furcsa volt,sós,állaga nem zavart sőt az tetszett is.
2017. febr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel. Örülök!!
2017. febr. 26. 16:03
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

És mikor nyaltad le egy nőről más pasi spermáját? Hármas szex során? :D


Engem nem zavar. Ha jól esik csináld!

2017. febr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, hármasban voltunk... de a másik srác nem láttam, amikor lenyaltam, szerintem zavarta volna.
2017. febr. 26. 16:11
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem.A sajátomat és másét is,de én biszex vagyok.
2017. febr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Normálisnak szerintem normális, mindenkit más izgat.

Lányként engem beindít, ha kóstolgatom a saját nedvem, illetve mivel biszex vagyok, nem meglepő, hogy másé és tetszik. Viszont csupán emiatt nem vallanám binek magam, ahhoz azért több kell. Mivel saját bevallásod szerint képtelen lennék hozzányúlni egy férfihoz, én heterónak mondanálak egy kicsit szokatlan fétissel.:D

2017. febr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
*lennék=lennél
2017. febr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a sajátomat és a másét is lenyalni a nőről, és kinyalni a nunijából. Igaz, én biszex vagyok.
2017. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!