Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek normális, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha imádom a sperma ízét? Sajátomat is és másokét is. F/33

Figyelt kérdés
Van, hogy a barátnőm szopás után köpi át a számba, vagy a melléről nyalom le, de volt rá példa, hogy más spermáját nyaltam le lány puncijáról, de soha az életbe férfihoz nem tudnék nyúlni. Sokszor hallom lányoktól, hogy undorító az íze, állaga... nekem miért nem undorító? Biszex vagyok ezek szerint vagy létezik, hogy ez csak egy véletlen?

2017. febr. 26. 15:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A szexualításban minden dolog normális, ami mindkét (esetleg több) résztvevönek jól esik.
2017. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Bár én sosem kostoltam,de a csajok szerint az enyém édeskés :)) pasi pedig még nem kapta be...
2017. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha férfihoz nem,nyúlnál akkor nem vagy biszex,és ízlések és pofonok,szóval,ha a barátnődet nem zavarja akkor semmi para de ez tényleg nem egy hétköznapi dolog.
2017. márc. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
En is bi lany vagyok es eggyet ertek az elottem iro bi lannyal
2017. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A magam részéröl én sem a sajátomat, sem másét nem kívánom; pedíg àllítólag az enyém selymesen bársonyosan finom.
2017. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Másét sajnos lányból még nem kóstoltam csak ha szoptam a srácot, de szeretem másét is meg a sajátomat is
2018. dec. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!