Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, miért kérdezi meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért kérdezi meg minden második közületek, hogy miért van otthon síkosítóm? Binek néznek? (hetero srác)

Figyelt kérdés

Egy-két doboz óvszer, masszázsolaj és most épp két síkosító. Ezek vannak mindig otthon nekem, a polcra kitéve a többi, szobámban lévő cucc mellé (dezodor, parfüm, hónaljstift, kisolló, stb-stb).


Legutóbb is feljött hozzám egy lány, akivel a 4. randin feküdtünk le és kérdezett még egy-két dolgot, de még szex előtt, amikor a szobámban iszogattunk, megkérdezte miért van síkosítóm, de olyan fejjel, mint aki egyedülálló férfinél még sosem látott ilyet.

24/F


2017. márc. 2. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%

Mert ha egy pasi ügyes, akkor nincs szükség síkosítóra.


Viszont elég érdekes, hogy ezeket te így közszemlére teszed.

2017. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például azért van,mert bi vagyok. Szerintem ezt hiszik rólad is.f.
2017. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiszed ha nem,full hetero vagyok és ezek nálam is megtalálhatók...persze nem a polcra kitéve(ember normális vagy?),de tartok otthon.

Azért mert 10ből 9lánynak túlnagy vagyok elsőre,és ezzel visszacsatolnék az első hozzászólóhoz,hogy elég ügyesnek kell lenni.

Bárcsak ilyen egyszerű lenne...illetve innen látszik hogy nem találkoztál még 20+centissel spontán.

Könyörögnél a síkosítóért.És nem azért mert ügyetlen vagyok.


25/f

2017. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1:

Kisebb részt mert análoztam már lánnyal és ahhoz is kell, nagyobb részt pedig mert volt már olyan barátnőm, akivel néha csak úgy gyorsmeneteztünk, hogy semmilyen orál nem volt és csak egy kis kölcsönös simogatás után bekentem magam síkosítóval és úgy mentem belé.

Jól nyalok és szeretek is nyalni. (Ne mondd el senkinek, de jobban szeretek puncit nyalni, mintha engem szopnak)


Közszemle? Az ágyam feletti polcom alsó polcán ott van: parfümök, óvszerek, testápoló, kisolló, körömreszelő, szemöldökcsipesz, fésű, masszázsolaj, cipőtisztító spray, cipőszagtalanító spray, hajzselé, fegyverápoló olaj, orrszőrnyíró, hajlakk, nyírógép, hónaljstift, ruhaszösztelenítő, arcápoló gél, dezodor


Hol tartsam őket? Ott jó helyen vannak, minden egyben és könnyen elérhető helyen, ha kellenek. Legyek kis szégyenlős és tartsak mindent a szekrényben, nehogy valaki észrevegye én meg elpiruljak? Tényleg érdekel mi a gond ezzel.


3:

Én férfi vagyok :D Ezt azért írom, mert a valászod alapján ez nem derült ki neked

De amúgy tényleg tőled is kérdezem, minek rejtegessem ezeket a dolgokat, vagy ki elől? Ott vannak elérhető közelségben amikor kellenek, nem a fiók mélyéről kell semmit előbányásznom. A fogápolási, borotválkozós, vagy tisztálkodós dolgaimat meg a fürdőszobában tartom, mert azok meg ott vannak a legjobban kéznél.

2017. márc. 2. 11:42
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Bocs, nő vagyok. Nekem is vannak otthon,amiket írtál. A fürdőszobában, a szekrényben. Bár van párom, aki tök jól elintézi, hogy nedvesedjek, de van síkosító is. Az a fura, hogy a szobádban
2017. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem gond. Még egyetemista vagyok, albérletben élek. Szeretem a minimalizmust is, szóval a szobámban is csak a legszükségesebb dolgok vannak (pl semmi dísztárgy, ajándéktárgy, díszítés, stb) és azok is minél elérhetőbb helyen.


Nekem így ez azért jó, mert ezek legtöbbje vagy mindennapos vagy "mindenhetes" használati tárgy és ott vannak jó helyen, elérhető közelségben. Az olyan dolgokat, mint pl elemek, ragasztószalag, sebtapasz, orvosságok, tartalék dolgok valamikből, füldugó, 3D szemüveg, stb-stb, én is a szekrényben tartom, mert ezekre sokkal ritkábban van szükség.

2017. márc. 2. 12:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

5.vagyok: Mennyi idő ezeket a szekrényből elővenni?:)

Csak, hogy ne vmi kéjencnek tartsanak azonnal (ha az is vagy).

2017. márc. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt furcsállnám, hogy tartasz otthon óvszert, síkosítót, hanem hogy ezt a polcra kiteszed. Én se teszem ki a tampont, sem a vibrátort. Magánügy.


3-as válaszoló, a nedvesedés és a méret sehogy nem függ össze. Ha kellően felizgat egy férfi, akkor nincs szükségem síkosítóra (mint ahogy eddig még soha nem is volt), viszont ha túl nagy a mérete, akkor locsolhatja rám, belém a síkosítót, attól nem fogok jobban tágulni.

2017. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7-8:

Aki bejön a szobámba, az vagy jó barát aki előtt ilyet nem titkolok, vagy nő akivel 99% hogy szexelek még aznap este.


Magánügy? Igen, azért van a SZOBÁMBAN a dolog, ami a magánterületem :D Amit csak én látok, meg max évente 5 barát, meg nők akikkel lefekszem. Ez már szerintem elég magánügy.

Albis vagyok szóval a szüleim sem járnak be ellenőrizni a szobámat és úgy általában pl idén eddig 2017-ben a lakótársam, két barátom és egy lány volt a szobámban. De egész éveket nézve sem lenne sokkal nagyobb a létszám. Előttük meg mit szégyelljek?


Nincs nagy farkam, csak 17 cm. De leírtam, hogy volt barátnőm, akivel orál nélkül is szexeltünk elég sokat és még az "ő idejéből" vannak nálam ezek a síkosítók (még félig van mindkettő kb)

2017. márc. 2. 13:22
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ok. 7.Vagyok: rendetlen vagy!!!!:)
2017. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!