Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy gondom, nem vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy gondom, nem vagyok otthon ezen a téren és szeretnék normális választ kapni! Szóval van egy srác aki tetszik és nem beszélünk, néha mosolyogva néz és próbálok flörtölni vele, de tanácsot kérnék hogy mit tegyek?!

Figyelt kérdés

2016. okt. 2. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Mosolyogj te is rá, nézz néha a szemébe, DE NE TÚL SOKÁIG csak kapd el a tekintetét...
2016. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hogyan kerülhetnék közelebb hozzá? Ez a mosolygós tekintete nem olyan sokszor van, és nem beszélünk...
2016. okt. 2. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát beszélj vele, találj ki valamit indokot amivel odamehetsz hozzá vagy nem tudom xd Írj rá, ha annyira fontos neked a srác. Van a alap dolog h a pasi szokott kezdeményezni hát de ha nem teszi és neked meg fontos nem várhatsz rá, mert nem lesz belőle semmi... Kezdj el vele facen beszélgetni... azzal megteremtheted a kapcsolatot. Azt hagy kérdezzem meg hogy hány éves is vagy?
2016. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én 14(15 leszek márciusban), a fiú meg 18...
2016. okt. 3. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!