Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tudnátok nekem arról írni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem arról írni milyen egy nővel együtt lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném kipróbálni viszont kapcsolatot nem szeretnék senkivel, szerintetek ez gáz? :S Bi vagyok de még nem volt nagyon komolyabb lànnyal, és akivel lehetett volna az egy beképzelt gyökér :/ (vele viszont komolyabbat szerettem volna..)

2017. márc. 2. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
jók neked a fiuk
2017. márc. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát olyan mint a pite. Nézd meg a filmet.
2017. márc. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Dee most miért jók nekem a fiúk? Xd nem jók.. mert nem akarok kapcsolatot, se megbántani senkit..

Nagyon ki akarom próbálni lánnyal *-* biztos jó lehet :D megnézem köszönöm :)

2017. márc. 3. 00:50
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ meddig jutottál fiúval.

- Ha csókolózásig, akkor egy lánnyal is pont olyan, mint egy fiúval.

- Ha a közös kiverésig, akkor pont olyan kiverni egy srác előtt mint egy lány előtt (hisz mindig a saját kezeddel csinálod).

- Ha már verted srácét, akkor a lány ujjazása kicsit nyálkásabb, viszont a csajok ujjazás (ha jól csinálod) közben jobban vonaglanak, hangosabban élveznek.

- Ha már szájjal is kényeztettél srácot, szerintem a srác farka jobb, mint a csajok nunija, mert a csajoké nyálkás.

- A dugás viszont sokkal jobb sráccal, mert srácok sokkal szorosabbak, tehát sokkal élvezetesebb. Viszont srácot csak gumival, vagy előtte megfelelő kimosással érdemes elrendezni.

2017. márc. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lany vagyok. Fiuval mar voltam egyutt eggyel vele komoly kapcsolatom volt. Lannyal tobbel is voltam de csak smaroltunk kavartunk.. az utolso lany akivel voltam nagyon tetszett es ahh vele komolyabbat akartam de o bekepzelt nagyon es mar nem is beszelunk vele jutottam eddig a legtovabb o mar bennyult a bugyimba is de nem volt semmi csak felhuzott -.-" mind1 jobb is mert o nem akart komolyat.. de nagyon szeretnem mar kiprobalni lannyal.. csak nehez olyan lanyt talalni aki mondjuk bevezetne ebbe xd
2017. márc. 3. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!