Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Közös maszti és frottage? Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös maszti és frottage? Ez már átlépi a bi. Határt?

Figyelt kérdés

Magamat heteronak gondolom, de régóta érdekel a közös maszti gondolata. De csakis egymás előtt, és nem egymásnak.


De furcsamódon izginek találom a frottage dolgot. Ez már átbillen a biszexualitásba, vagy ez még nagyon enyhe?


Minden más pasival való érintkezés taszít, de valamiért ez a kettő nem.



#maszturbálás #együtt #frott #összeérinteni
2017. jan. 22. 08:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ne foglalkozz vele, csináld, amit szeretnél
2017. jan. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Nehéz lenne leírni magyarul hogy mit is szeretnél? A közös maszti nem de ha már szexuálisan érintkezel akkor igen... Legyen az segg nyalás/ újjazás egymásnak verés... Szóval érted
2017. jan. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2: azt hittem, aki nem ismeri rá fog keresni. Nem több energia, mint ideírni. Erre nincs 1 jó magyar szó. A frottage a péniszek egymásnak érintését, dörzsölését jelenti.
2017. jan. 22. 08:29
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Nekem eléggé fejlett a szexuális kultúrám, de ezt én sem tudtam mit jelent ezért utánna kerestem :)


Izgi dolog, szívesen kipróbálnám én is :) Bár én enyhén biszex lévén ennél többtől sem riadnék vissza :)

2017. jan. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Mivel a nemi cselekményt azonos neműek egymással bonyolítják le, ezért ez már a homoszexualitás kategóriájába való átmenet, nemcsak a bőrfelületek, de a nyálkahártya is érintkezik, sőt a testnedvek is átkerülnek egyik egyénről a másikra. Egyébként meg a fizikai távolság sem olyan nagy, hogy ne éreznék egymás testszagát és egyéb bőrfelületek érintkezését.
2017. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is nagyon izgat, de pont ennyi. Több (szopás, stb. ) már inkább undorít. Viszont a frottage-et jó kis birkózás közben csinálnám legszívesebben.


24f

2017. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez azért már eléggé biszexuális dolognak számít. ;)


Ami persze nem feltétlenül baj, meg szerintem is nagyon izgató és férfias dolog, amikor két kőkemény farok összeér. :)

2017. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

ez még annyira nem bu-zzis.

nem lépszát bi határt ez így hülyeség,akkor léped át a határt ha többé nem kezdesz csajokkal.

2017. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Heteró tuti nem vagy. :D
2017. jan. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
mi szoktuk csinálni és tök élvezetes
2017. jan. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!