Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért izgat ennyire ha női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat ennyire ha női ruhában, fehérneműben elégíthetem ki a másik felet orálisan és így is d. gnak meg?

Figyelt kérdés
2017. márc. 25. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Mert privi üzeneteket akarsz kapni, amire kiverheted.
2017. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bazsixxx ***** válasza:
100%
Én is szoktam
2017. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nemcsak a szexről beszélünk kimondottan, a női ruha azért is jó szerintem, mert segít a női szerepbe való beleélésben. Nemcsak annyi, hogy nőiesebb lesz az alakod, külsőre nőiesebben fogsz kinézni, bár ez is számíthat. De egyáltalán máshogy is kell viselni ezeket általában. Például egy szoknyában nem ülhetsz le úgy, mint a fiúk, figyelni kell arra is folyamatosan, hogy a bugyidat ne lássák meg másik. Egy magas sarkú, ne adj' isten tűsarkú cipőben meg aztán teljesen máshogy kell járni, mint amihez a fiúk vannak szokva, akik egész életükben csak sportos, lapos cipőket viselnek.
2017. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
imádok szoknyában meg magassarkúban lenni sőt magassarkúban jobban tudok járni mint lapostalpúban
2017. márc. 27. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert erre izgulsz fel.
2017. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!