Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apple4021 kérdése:

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Kollègistakènt majdnem 5 ève ismerem az egyik szobatársamat, akivel nemrég elkeztünk szexuálisan is vonzodni egymáshoz, ès törtènt egy-kèt dolog is, amivel nincs is semmi gond, mivel mindketten biszexuálisak vagyunk, ès meg is beszèltük, hogy ezután is csak barátok leszünk. Azonban nemrèg azt mondta, hogy lehet hogy be kène fejeznünk ezt, mert ő könnyebben szeret bele a nőkbe ès már elkezdett èrezni valamit, de hamarosan elballagunk ès nem valoszinű hogy látni fogjuk egymást illetve a szemèlyisègünk miatt se valoszinű hogy működne egy párkapcsolat, viszont az a problèma, hogy èn is elkeztem valamit èrezni iránta. Kèsőbb ujra megkèrdeztem hogy biztos hogy abba akarja e hagyni (èn nem szeretnèm) ès azt válaszolta hogy nem tudja. Most az a kèrdès hogy egyáltalán elmondjam e neki hogy èn is elkezdtem iránta èrezni valamit, vagy az csak mègjobban összezavarná ès inkább ne. Illetve ilyenkor mit kène tennem? Várni ès tettetni a többi szobatárs előtt, hogy semmi sem törtènt? Illetve ha csak ketten vagyunk a szobába ne is csókoljam meg? 19/L

2017. ápr. 2. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én nem vagyok biszexuális se leszbikus.

De ha józan paraszti ésszel gondolkodik az ember akkor igen tedd meg amíg nem késő!

Most lehet hogy ha hagyod az egészet később nagyon megbánod hogy nem léptél!

A többi szobatársadnak szerintem ne kösd az orrára hogy mivan köztetek, hívd ki levegőzni üljetek le valahova aztán közöld vele.

A személyiség meg nem ok arra hogy ne legyen köztetek semmi.

2017. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzel iránta valamit, akkor mondd meg, azért annyira nem egy nagy történet a mai világban megoldani egy kapcsolatban a találkákat. Miért ne tudnátok utána ugyanúgy találkozni? Jobban bánnád szerintem, ha elfojtanád és nem beszélnétek meg.
2017. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

hagyni kéne,csak rosszabb lesz ballagás után.

ha bevallod azzal sem javitasz a hejzeten,mert ahogy írtad suli után nincs tovább. persze lehet reménykedni,hogy táv kapcsolt meg tudjaf@sszom,de nem működne.

javaslom,hogy a továbbiakban se sex se smárolás ne legyen mert az sem javít csak mélyitené az amugy is halálra itélt kapcsolatot.


VAGY:mik a további tervek?

2017. ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!