Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Más is így van ezzel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
Eddig csak lányokkal voltam együtt, de egyre jobban kezd érdekelni, hogy milyen lenne egy fiúval. 20/F

2017. ápr. 3. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Nem, engem csak a nők érdekelnek.

20/ffi

2017. ápr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így kezdtem a pasizást.
2017. ápr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
#1 Akkor mit keresel a biszex kategóriába?
2017. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előbb volt szexuális kapcsolatom fiúval, mint lánnyal, ettől függetlenül biszex vagyok, és a lányokat részesítem előnyben, de szívesen eljátszadoznék veled is :) Szeretnék egy kezdő fiút :)
2017. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Akár órákig is szopnék.

2017. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén így vagyok vele. Eddig csak lányokkal voltam, de már egyre jobban ki szeretném próbálni, hogy milyen lehet szájjal kielégíteni egy másik fiút. Csak nehéz ezt meglépni a belénk nevelt gátlások miatt.
2017. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sohasem éreztem ilyet. 40 éve szexelek, de a mai napig csak a nők tudnak lázba hozni.
2017. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nem,én mindig tudtam,hogy bi vagyok.
2017. ápr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!