Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Más is beindul az ilyenektől,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is beindul az ilyenektől, vagy egyedül vagyok ezzel?

Figyelt kérdés
Hogy mikor utazás közben hozzátok simulnak, tapiznak meg ilyesmi, engem nagyon izgat az ilyen mert jól esik, hogy kellenék másoknak /F
2016. nov. 21. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt már rá pelda hogy egy kellemes külsejű ápolt férfi hozzamdorgolozott és csakugy megfogta nadragon keresztul a puncimat és jol esett.


De ha a 4es 6oson ilyen csovesek csonálnák ugyanezt akkor elhánynám magam


L

2016. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Én is szeretem a hasonlót. Meg ha kukkolnak az is izgat,de én is szeretnék kukkolni fiukat.Az is izgatna.14L.
2016. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Csak repülőn utazom ami tömegközlekedés, ott is csak a fel-, leszállásnál érnek hozzám vagy a reptéri buszon ami elvisz a gépig. Csak szólok kérdező, hogy általában nem azért érnek hozzád mert rád vannak gerjedve, hanem mert nincs hely. Soha senki nem fogdosott még szerencsére, nem is hagynám annyiba.


N.

2016. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
#3 snobbishness index freaked out
2016. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

#4

Ettől miért sznob valaki? Nyilván, ha megteheti, hogy a mocskos metró vagy szar szagú villamos helyett autóval közlekedjen és tényleg csak a repülőt használja, mint tömegközlekedési eszközt, akkor miért ne tegye meg? Ennyi erővel senki se költözzön kertesbe, csak azért hogy a havannai prolinak ne fájjon a lelke...


Kérdező, bocs az offért, de ilyenek mellett nem tudok elmenni szótlanul. A kérdésedre válaszolva, engem taszítana, hogy idegenek simuljanak hozzám meg fogdossanak, biztos, hogy nem izgatna fel.

2016. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
#5 spoiled princess alert
2016. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
#2: Mindjárt el is hisszük,hogy lány vagy.... :D
2016. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!