Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kezdő/Kíváncsi heteró srácok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő/Kíváncsi heteró srácok! Hogy reagálnátok, ha a srác, akivel megbeszéltétek, hogy kizárólag közös hokiban vagytok benne, hirtelen rábukna a farkatokra és az ajkaival lassan, gyengéden elkezdené kényeztetni?

Figyelt kérdés
Történt már veletek ilyesmi?
2017. ápr. 3. 16:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem örülnék neki. Tervbe van véve egy ilyen dolog egy sráccal, és nála is kicsit tartok tőle, hogy rámarkol. Rábukni nem hiszem. Megbeszéltük, hogy elsőre semmi több, de a dolog hevében ő nem tudom mit akarna. 27/F
2017. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És nem hagynád neki, hogy csinálja?:)
2017. ápr. 3. 16:16
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
hm...simogatnám a tarkóját :D de lehet viszonoznám is :P
2017. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos még nem történt ilyen.

De a fejét szép lassan rányomnám a farkamra, utána pedig én is leszopnám őt.

2017. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a megbeszélés csak közös masztiról szólt, akkor maradjon annyi, úgy korrekt. De szopás nekem belefér, ha meg van beszélve előre.
2017. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Eddig nekem minden kezdő engedte, hogy bekapjam.
2017. ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt ilyen és hagytam.
2017. ápr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltakoznék. Ha végzett a pippantással, én is bekapnám az övét.
2017. ápr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így, csak a másik oldalon. Nem bírtam ellenállni és bekaptam a legjobb barátom farkát. Nem zavarta, sőt, élvezésig szoptatott. Mindkettőnknek jó volt....
2017. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha tényleg csak közös kiverés volt megbeszélve, akkor valószínűleg meglepődnék eléggé, de aztán szerintem nem nagyon bírnék tiltakozni ellene, mert élvezném...
2017. ápr. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!