Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, ti lányokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, ti lányokkal jobban szerettek csókolózni? Van olyan biszex lány, aki fiúval szeret jobban csókolózni?

Figyelt kérdés
Csak mert sokszor lehet hallani a lányoktól, hogy egy lány sokkal gyengédebben, érzékibben csókol.

2017. ápr. 4. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Talán mert így igaz.

Lánnyal amúgy.

2017. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Én is jobban szeretek nővel csókolózni, mint férfival.
2017. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Én férfival.


Nekem már alapból a borosta/szőr érzete is sok pluszt ad, amit egy nőtől (jó esetben) nem kapok meg. Biszex vagyok, de nekem már az is fura, hogyha a másik akivel csókolózom, neki ugyanolyan puha az arca mint nekem.

2017. ápr. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Lánnyal.És az orált is jobban csinálják a csajok.

20/L

2017. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki máshogy csókol. Megvannak a nőknek és a férfiaknak is az előnyei. Nagyon élvezem a csókot nőkkel, de egy borostás férfit csókolni is rendkívül izgató.
2017. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha már szóba került az arcszőrzet téma, engem kifejezetten taszít és kiábrándít, ha csók közben éreznem kell a pasi borostáját. Nem tehetek róla, de a puhaság és a finomság vonz, ebből a szempontból nyerőbbek nálam a nők. Viszont azt cáfolnám, hogy a nők minden esetben gyengédebbek és érzékiek, teljesen egyénfüggő, hogy kinek mikor milyen a technikája (ráadásul ha action van, számomra a "durr bele" izgatóbb, mint a finomkodás).
2017. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

6:

Ugye azt tudod, hogyha egy férfi épp frissen borotválkozott (5 perccel a csók előtt), akkor is érződik egyfajta szálkásság, szúrósság az arcán? Amire most hirtelen nem tudok jobb szót mondani.


Én pont azt szeretem ebben, hogy ők nem olyanok mint én, hanem mások. Gondolom a férfiak is ezért szeretik jobban a nők arcának puhaságát, nem pedig egy másik férfi arcának a szúrósságát.

2017. ápr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nővel sokkal jobb ..én se szeretem az arc szőrzetet.. pont hogy a puhasag az amit jobban szeretek és az is igaz hogy egy nő csókja lágyabb és érzékiebb *.*
2017. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pasival!
2017. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak kamu biszex lánnyal csókolóztam, amin éreztem, hogy ő ezt nem igazán élvezi. Úgyhogy egyenlőre én a pasikra "szavazok", amúgy imádom a borostát, de a puhaságot is. :)
2017. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!