Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha szórakozóhelyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha szórakozóhelyen odamegy hozzátok egy lány, hogy vonzóak vagytok számára, és szeretné, ha felmennétek hozzá csókolózni, szexelni, akkor visszautasítjátok?

Figyelt kérdés
A lány arca átlagos vagy csúnyácska, de a teste csinos.

2015. okt. 29. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csapdát sejtenék, és keresném, hogy hol a rejtett kamera:D
2015. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoznék a kinézetével, ha velem ezt megnyinálja akkor valószínűleg mással is. Olyan lány meg pénzért se kéne.
2015. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem hinnék a fülemnek !De ha komoly akkor mennék! :)
2015. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Én visszautasítanám, mert nem megyek bele alkalmiba.
2015. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ.

Elötte azért váltanék vele pár szót. Plusz nekem erekció fenttartásához kell egy minimális nem testi vonzalom.

2015. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Persze, először csak beszélgetnétek, utána terelné arra a szót. Egyébként nem rib.nc, csak magányos, vágyik egy férfi figyelmére.
2015. okt. 29. 17:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, életem legjobb napja lenne.
2015. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mivel ronda vagyok, tudnám, hogy valami átverés van a dologban, ezért nem mennék.
2015. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Visszautasítanám. Már volt rá példa. Nekem retek nem kellett soha. Ettől sokkal jobb nőket kapok meg, minek érném be egy ilyennel? Lúzernak való.
2015. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha van benne valami ami tetszik akkor belemennék.

De ez főleg a külsőtől függ.

Ha a konkrét véleményem is érdekel akkor ahhoz, szükséges lenne látnom is, hogy hogy nézel ki.

24F

2015. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!