Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen szakember tudja gyógyít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szakember tudja gyógyítani a számomra beteges hajlamaimat? 29/F

Figyelt kérdés

Heteroszexuális létemre gyakran izgat annak a gondolata, hogy milyen lenne lesz*pni valakit, de ilyenre példa sose volt.


Próbáltam keresni olyat, aki ilyenben benne lenne, de ilyen jellegű oldal nem létezik, itt direktben tilos keresnem, akik meg rámírtak ezügyben, azok meg mind visszaléptek. Minden ok nélkül megbántottak, mert olyan hangnemben tették, amivel belémtapostak, holott elmondásuk szerint azért írtak rám, mert őket is érdekelné ilyesmi. Mivel belémtapostak, így ebből az következik, hogy sz*rt se érek, másnak simán lehet bármi problémája, de ha nekem van bármi hasonló, az nem megengedett, mert velem sokkal valószínűbb a lekezelés, elutasítás, bármit csinálok az életben. És van pofájuk engem hibáztatni, holott nem én kértem például a munkáltatókat, hogy ne vegyenek fel, illetve nem én kerestem fel itt azokat, akik megkerestek engem és hitegettek.


Mivel képtelen vagyok találni ilyet és többször is megbántottak engem minden ok nélkül, így egy olyan ingyenes (nincs munkám, mi a **szomból fizessek szakembert? Még arra se képesek, hogy felvegyenek engem dolgozni - nem adok rá okot semmivel, hogy ne vegyenek fel - és csak a pénzem fogy) vagy TB alapú szakembert keresnék, aki ilyenekkel foglalkozik és meggyógyítaná ezt, kiderítené, hogy miért vannak ilyen perverzióim és meggyógyítana engem.


Megjegyzem barátnőmmel sokkal szívesebben lennék, de elképesztően ritkán látom és kb sose volt köztünk normális szexuális kapcsolat (életemben kb senkivel se volt), mert nem volt rá alkalom. Pedig szívesen letépném a ruháját és ő is akarná meg minden, csak valahogy sose jön össze.


2017. ápr. 8. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Egyrészt, ne vedd magadra, amikor mások megbántanak! Ne foglalkozz velük!!!


Menj el a háziorvosodhoz és mondd el neki, kérj tőle beutalót megfelelő szakemberhez. Kell, hogy legyen ilyen szakember ingyenes is, hiszen fizeted a TB-t te is, nem kis összeg, kutya kötelessége az államnak segítséget nyújtania.


Sajnos valóban igaz többé-kevésbé, hogy az államilag finanszírozott szakemberek nem annyira jók, nem annyira alaposak, mint a privát rendelések. De ettől még egy próbát megér.

2017. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem először tedd magadban rendbe a dolgokat, mert amit leírtál az eléggé kaotikus.

Először is ne hazduj saját magadnak, mert nem vagy heteroszexuális, hanem minimum bi.

Mivel ez nem egy betegség, ezért gyógyítani sem lehet. A szakember is azt fogja tanácsolni, hogy próbáld elfogadni magad és ő is csak ebben tud segíteni.

2017. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

2. Tévedés egy az egyben rámondani az egészre, hogy nem gyógyítható. Van, amikor gyógyítható. A kérdező esetében is lehet, hogy gyógyítható. De én ezt ennyi után még nem tudnám megmondani. Örülök, hogy te annyira értesz hozzá, hogy már ennyi diagnózis után eldöntsd, mit lehet, mit nem.

Az első hozzászóló voltam.

2017. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy hajlam. Nem hibába tartja úgy a mondás is "ferdehajlamúság".

Vannak más hajlamok is. Pl hamar dühösek leszünk, esetleg máson töltjük ki haragunkat. De mindben közös, hogy helytelen. Helytelen kiélni ezeket. Igaz, hogy a jelenlegi beteg rothadt társadalom, teret enged ennek a jelenségnek, de ha magadon akarsz segíteni, egy egészséges, normális emberként élni akkor ezt kell elfogadnod.

2017. ápr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!