Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Érdekelne, hogy a biszexualitá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne, hogy a biszexualitás el múlik, vagy maradandó. És ha szeretek női feherneműbe öltözni, a comb Fix és tartó is nagyon vonz és izgat, akkor ezt minek könyvelhetem el?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elmúlni.
2017. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik. Nálam elmúlt. Egyszer leszoptuk egymást egy sráccal, meg egyszer le is feküdtem egyel. Ennyi. Azóta sem akarok sráccal lenni pedig nem rossz emlék, de kipróbáltam, nem az én világom, ennyi. :)
2017. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#2

Benned van ugyan érdeklődés a biszexualítás iránt, de inkább a kíváncsi hetero kategória a tied. Kipróbáltad, nem tetszett, nem csinálod. Nincs ezzel semmi probléma.

Maga a biszexualítás nem múló dolog. Ezt állítom úgy, hogy jelenleg nincs lehetőségem arra, hogy férfivel szexeljek, de a vágy bennem van folyamatosan. Ha adódna a lakóhelyemen lehetőség, biztos élnék vele, és ehhez nem kell női ruhát hordani. Tisztelem mindenkinek a mindenféle hóbortját, de pasival pont azért szeretem a szexet, mert pasi, nővel meg azért, mert nő.

2017. ápr. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!