Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ismerkedésnél, a legtöbb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél, a legtöbb, magát biszexnek/leszbinek tartó lány miért viselkednek sokszor már-már undorítóan/kanosan?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult a kérdésem. Nem vagyok leszbikus, se pedig biszexnek nem tartom magam, de már régóta szeretnék megismerkedni egy lánnyal aki az. Viszont, eddig kivétel nélkül akivel beszéltem, a kezdeti bemutatkozás után átcsap ilyen szexmániás valakibe, ami számomra zavaró. Nem hiszem el, hogy nem lehetne megismerni olyan biszex/leszbi lányt, akivel lehet értelmesen beszélgetni. Kiváncsi lennék, hogy csak én vagyok így ezzel?

2016. júl. 16. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesekkel próbálkozol? Mi a konkrét célod? 21/Bi/L
2016. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen is?

Mert lehet, hogy neten pasikkal beszélsz igazából.

2016. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a kettes válaszoló is írta, lehet h valójában pasikkal beszélsz ha neten ismerkedsz... Egyébként egy leszbivel sem másabb beszélni mint egy heteróval... Vagy normális vagy nem, ennek a szexuális beállítottsághoz semmi köze... 19/leszbi L
2016. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az én korosztályomban próbálkoztam eddig.(17-19) Hogy mi a célom? Igazából nincs konkrét célom. Vagy csak magam sem tudom megfogalmazni. Annyi biztos, hogy szeretnék barátkozni, aztán lehet hogy a kíváncsiság hajt.

Amúgy biztos nem pasikkal beszéltem. Nem látatlanban beszéltem, és volt, hogy találkoztam is lánnyal.

És tudom, hogy identitástól független vannak ilyenek, de így hogy egy konkrét célom van, csak ilyen lányokkal találkoztam össze.

2016. júl. 16. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert kamasz, szexethajtó lányok.

Ők is kíváncsiak és azt hiszik így kell viselkedniük.

Ami a legrosszabb, hogy ha már ott vagytok az ágy előtt, hirtelen "kigyógyulnak" a biszexualitásukból.

(cinkeltem pár ilyen csajt)

2016. júl. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!