Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk, volt már részetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk, volt már részetek úgy édes hármasban, hogy nem csak a lánnyal foglalkoztatok, hanem egymással is? Milyen élmény volt? Hogy sikerült összehozni?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 14. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igen , izgalmas volt
2017. ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és a lány mit szólt hozzá? vagy hogy sikerült összehozni?
2017. ápr. 14. 16:52
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem, mert ha biszex valaki, ha nem, illik nem "megcsalni" a másikat egy másik illetővel. Bennem mindig van valami ilyesmi, úgyhogy én nem fogok kikezdeni egy harmadikkal, ha már van valakim.
2017. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De pont ez jó sztem abban, hogy bi hármas van, mindenkinek jó.

Nincs olyan, hogy két lány jut egy pasira, vagy két fiú egy lányra mert mindenki élvezi a másik kettőt embert is.

No meg, nem kell ahhoz kapcsolatban lenni sem , hogy hármas legyen.

2017. ápr. 14. 20:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem még nem volt ilyenben részem, de nagyon szeretném kipróbálni.


36/f/bi

2017. ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen, jó élmény volt. 17f
2017. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Ez engem is.nagyon izgat es fantazialok is róla, csak a paromat nem.igazan tudom ravenni.. :-( pedig ez vélemémyem szerint nem a megcsalás kategória.

Akár 2fiúhoz is csatlakoznék -ugyan ez igy mar megcsalás.:-)

Most h ezt leirtam is ,már kemény..

2017. ápr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként pasit kénteztetni vagy forditva,nagyon jo érzés és sokszor jobb mint nővel!!-szerintem.
2017. ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Volt részem 2f+1n-ben. Az első feleségem hozta össze egy barátommal. A feleségem annyira benne volt, hogy a farkunkat ő igazította a másik fenekébe. Természetesen ő is megkapta a magáét, és élvezhette, hogy két farok van benne egyszerre.
2017. ápr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Igen, volt, vonatoztunk.

Barátnőm meleg ismerősét vettük be.

Sajnos nem tudtam érdemben megosztani a figyelmemet, az jobban lekötött, hogy van egy farok bennem, mint hogy dugjam barátnőmet.

De jó volt :D

2017. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!