Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férjemmel szeretnénk kipróbáln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel szeretnénk kipróbálni hármasban +1 lánnyal, ő nagyon szeretné énis benne lennék izgat a dolog. De ezután mi lenne ha felé irányulna inkább v ha az egész közben én féltékennyé válnék?

Figyelt kérdés
Volt valaki ilyen helyzetben aki kipróbálta? Ha igen utna mi volt?
2016. okt. 28. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
2016. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
bizony előjött az első válaszoló által megosztott dolog, megis sértődött de megbeszéltük és a köv már jó lesz :)
2016. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltam, de ennyi elég is volt, többet soha.
2016. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk nagyon jó élmény volt, ha szeretitek egymást, nem lesz gond!
2016. okt. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Miért vagy ilyen véleménnyel ami miatt soha nem szeretnéd már? Leírnád kérlek?
2016. okt. 28. 17:07
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Csak akkor menj bele, ha nem vagy féltékeny. Exemmel simán bele mentem volna 3ba persze 2pasival szerettem volna aztán esetleg majd csajjal. Mostani párommal képtelen lennék nem bírnám elviselni, hogy más csaj hozzáér és őt dugja. 23L
2016. okt. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a féltékenységet leküzdöd, és a pároddal előtte megbeszélitek, hogy meddig mehet el a másik csajjal, és hogy Te is kérsz belőle, akkor nem lehet probléma. Mindhárman élvezhetitek.
2016. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!