Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meglestem egy nagyon jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglestem egy nagyon jó haveromat zuhanyzás közben és azóta arra vágom hogy kielégítsem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elmondtam neki és elég távolságtartó lett. Szerintetek hogyan kezeljem a dolgot? Szóba hozzam még? Kár lenne a barátságunkért. Alapban pedig hetero vagyok, nem tudom mi ütött belém?!

2017. ápr. 19. 20:33
 1/8 anonim válasza:
78%

Szerintem beszelj vele es ha esetleg beleegyezne akkor csinaljatok :D

Elarulod hogy hany evesetek vagytok?

2017. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

"Alapban pedig hetero vagyok" :D Ez jó volt.

Vagy nem ismered magad, vagy valaki nagyon átbaszott.

2017. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi abban a vicces hogy alapban hetero vagyok? Úgy értem, hogy eddig soha nem érdekeltek a férfiak, meg sem fordult a fejemben hogy bármit is kipróbálnék. Lehet hogy fura, de ez van..
2017. ápr. 19. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

"arra vágom hogy kielégítsem"

Ahha.

2017. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
"Arra vágyom" - lemaradt az "y",gyengébbek kedvéért magyarázatra szorul...
2017. ápr. 19. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Normál esetben engednie kéne, mert nagyon jó haverod és van esély arra, hogy ha kielégíted akkor többet nem kell. Megértelek teljesen, hasonlóan vagyok én is, csak én nem lestem meg, csak kíváncsi vagyok milyen lenne ha...


Amit tennék a helyedben, hogy keresnék valakit aki megért és nem néz le. Valakit, aki segít előrevinni a dolgot

2017. ápr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmondtad a vágyad a barátodnak, aki ezután elég távolságtartó lett.

Döntsd el, barátság, vagy szex? Az utóbbi az előbbit tönkreteheti, úgy, hogy a végén se barátság, se szex nem lesz.A barátod nem enged a vágyadnak, és a barátságot is megszakítja veled.

2017. ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos a "bejön a barátom/nőm, de én neki nem" csavarosabb esete, valahogy kezelni kell.

Viszont ez úgy hangzik, hogy valamennyire biszex vagy, próbálkozz más srácokkal, hátha találsz valakit.

Én akkor jöttem rá, hogy "hoppá", mikor lementem egy melegdiszkóba ahol rá mertem nézni a fiúkra... akkor esett le véglegesen, hogy nekem bizony sokkal inkább a fiúk jönnek be mint a lányok. Ha nálad más is az arány, nem árt megismerned magad. Budapesten tudom ajánlani a módszert (nem, nem erőszakolnak meg, csak mert melegek vannak ott).


(és feltételezem, hogy viszonylag fiatal vagy)

2017. máj. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!