Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Titeket is izgat az erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is izgat az erotikus levelezés? Számotokra mi az izgató benne?

Figyelt kérdés
Ffi 54
2017. máj. 4. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az tuti, hogy nem egy 54 éves férfi...
2017. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondhatnám én inkább ilyen téren a tettek embere vagyok, mintsem hosszasan levelezgessek valakivel.

Sőt ismerkedésnél legyen szó alkalmiról netán komolyabb randiról nem szeretem a hosszas levelezgetéseket az oké ,h pár sort váltunk egymással,h egy kicsit körvonalazódjon ,h mégis ki a fenével levelezem ,de ha szimpik vagyunk és bejövünk egymásnak jobban szeretem élőbe átvinni a dolgokat úgy is minden ott derül ki,h meg van e vonzalom illetve tényleg szimpatikus e az adott fickó.Az erotikus tartalmú levelek,storik meg tényleg szórakoztatóak ,de nekem már kevés nem vagyok tini inkább élőben szeretném azt is csinálni mintsem ábrándozgatni.

2017. máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ja 2 es vagyok lemaradt ,h 25/f
2017. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Levelezés alatt mit értesz? Mert nekem a levelezés emailt takar és az nem gyere be.

Sima "hangout", "messenger" etc az néha jó, azon húzni kicsit a másikat. Persze azt sem céltalanul, ha már ilyet csinálok, akkor volt és lesz is valami élőben! 31/Bi/F

2017. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Izgat. Izgató elképzelni dolgokat, hallani a partnertől az ő gondolatait és azt hogy miként vélekedik az én fantáziáimról esetleg tovább is gondolja azokat.
2017. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az, az izgató, amikor a levelező partner kb a harmadik levél után megismétli az utolsó írásjelig megegyezően az első történetét, majd mikor rákérdezek, hogy miért, eltűnik, mint szürke szamár a ködben. :D
2017. máj. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, bár én azt szeretem amikor leírják mit csinálnának velem :p
2017. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!