Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, h hazudik, mégis úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, h hazudik, mégis úgy izgat. Miért jó ez is?

Figyelt kérdés
Elmúltam már 20, 30 még nem vagyok. Megismerkedtem egy lánnyal és szoktunk egymásnak leveleket írni, főleg erotikus témában. Nekem is jó és ahogy észrevettem ő se bánja. Nincs régóta barátnőm és szinte mindentől beindulok (a hangsúly a szinte szavunkon van), ő pedig ezt ki is használja, mert erotikus kalandjait írja le többnyire. Tudom, h nem lehet igaz mind és azt is lehet, h nem is lány ül a monitor másik oldalán, mégis várom, h írjon újra és újra. :$
2012. jan. 9. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem mire vagy kíváncsi. Azt csak te tudod, hogy ez neked miért jó.
2012. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fantázia?

Ugyan azért, amiért erotikus történeteket is szívesen olvasnak az emberek.

Többnyire E/1-es személybe írják le fiatal lányok elbeszélésében, de igazából kövér és szőrös férfiak találják ki.

De jó fantáziálni, nem?

2012. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Akinator válasza:
Vagy igaz, vagy nem. De ha valaki hónapokon át szívat és találja ki az újabb meg újabb dolgokat akkor az megérdemli, hogy learassa gyümölcsét. Uh, lehet hogy tudja, hogy téged érdekel a téma, mert megírtad és csak jót akar neked, incselkedik veled, hogy végre felkeltse érdeklődésed és összejöjjetek a való életben. Miért mindig a másik aljasságából és sötét céljaiból kell kiindulni, ha lehetne rá ésszerű pozitív válasz is.
2012. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Hát fantáziálni jó, főleg ha már más nincs! :D

2012. jan. 9. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!