Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ahol van melegházasság ott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol van melegházasság ott nem félnek a leszbi/biszex nők a rivális hapsiktól?

Figyelt kérdés

Szóval a következőre vagyok kiváncsi: ugye itt(Magyarország) a pasiknak tetszik ha a biszex csaja játszadozik egy szintén biszex vagy leszbi csajjal.Aztán persze előfordul hogy a csaj elhagyja őt egy másik nőért de mégis hiányzik a félelemérzet a férfiből....ha lenne melegházasság itt is akkor ez a félelemérzet meglenne hogy "lehet lecserél engem a csajra a barátnőm"...hogy viselkedik egy féltékeny hapsi egy női vetélytárssal szemben? Tehát mégegyszer mondom NEM azt hiszem hogy most nem jönnek össze a csajok egymással élettársi szinten....de egy melegházasság mennyire rázná fel a hapsikat hogy legyenek résen?

ugye a latinamerikai szappanoperában véresre verik egymást a férfiak akik ugyanabba a nőbe szerelmesek...itt miképpen lenne?....ahol van melegházasság ott jobban vigyáznak a biszex csajukra a pasik?....összeverekednek azzal a nővel aki a csajukra feni a fogát?



2017. máj. 4. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Es ha tegyuk fel meg is veri: Akkor a csaj hirtelen kiszeret a masik nőből es beleszeret ujra a pasiba? Rossz, de fogadja el hogy mar nem ot szereti. Masreszt aki egy not (aki amugy nem erdemli meg - elhiszem hogy rossz ha otthagy akit szeretsz - de nem tett veled rosszat semmit amugy) megver, az egy birka!

Egy nala erosebbet bantson! En is nagyon "meno" lennek, ha 100 kilos allat lennek es tudom, hogy barkit megverhetnék, es megvernek egy 60 kilos embert. Masreszt ne is verekedjen! Szoban érveljen. Vagy az már nem megy, mi? Hát ja, az ostobak inkabb verekednek. Valaki csak igy tud érvényesülni!

2017. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól,hogy résen lennének még ugyanúgy házasodnának a nők egymással.Ha két nő össze akar jönni ha fejre áll a pasi,akkor is összejönnek.Aki meg megüt egy nőt az ne nevezze magát férfinak,+ feljelentenék és a börtönben őt dugnák.Emiatt a hülye,öntelet felfogás miatt utálják a férfiakat a leszbikus nők,hogy versengeni kell velük,meg meg kell hódítani őket,mikor mindenkinek saját akarata van,ha nem szellemifogyatékos a csaj,akkor el tudja dönteni,hogy kivel akar lenni,es jo lenne megtanulni a pasikáknak,hogy tiszteletben tartsák a másik döntését.És azt is,hogy fogadják el,hogy egyes nők életében egyaltalán semennyi szerepet nem játszanak,ha megeszik magukat,akkor sem fognak foglalkozni velük.Es ezeket a nőket haggyák békén. Van és lesz elég heteró nő,de aki egy önbizalomhiányos lúzer,abban egy heteró nő miatt is lehet félelem érzet,mivel olyan országokban is félremehet más pasival egy nő ahol van melegházasság.


Plusz egy kis csemege neked : Ismerek egy magyar leszbikus párt,akik kimentek Daniába és összeházasodtak,illetve egy másikat,aki Angliában el es ott hazas az angol barátnőjével.


Kezdhetsz aggódni.

2017. máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a pasi, aki veréssel oldja meg a kapcsolati problémáit, egy igazi lúzer. Megérdemli, hogy semmilyen kapcsolata ne legyen!
2017. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

miért aggódnék? aki kivándorolt azzal már nem is találkozok szal messze vagyok attól belezúgjak és koppanjak....ha meg időközben jó rá az agymenés hogy ki akar menni akár nővel házasodni akár dolgozni én meg nem akkor így is úgyis vége a dalnak ha én mindenáron itthon maradnék...a külföldi házasság pedig noha többet ér mint egy sajtpapír de itthon csak bejegyzett élettársi kapcsolattá redukálódik mert csak úgy jegyzik be.....ez pedig már egyébként is létezik itt.

...

olyasmivel meg ne ámítsuk magunkat hogy a verekedő pasinak nincs sikere....nézzetek körül! a nők rendre a "győztest" választják merthogy az a domináns és az a fő...szerintük

2017. máj. 6. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a kérdést. Attól, hogy itthon nem esküdhetnek a melegek és a leszbikusok egymással, még ugyanúgy összebútorozhatnak, élhetnek párkapcsolatban. Téged is elhagyhat a biszex csajod egy nőért, ha úgy tartja kedve, maximum nem házasok, hanem bejegyzett élettársak lesznek pár évvel később, de ez neked miért nem tökmindegy? Sem így, sem úgy nem marad veled a lány, végeredményben ugyanaz a kettő.
2017. máj. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik házaspár itthon él,csak házasodni voltak Dániában.Már többröl is hallottam akik itthon laknak csak külfödre mentek esküdni/külföldre terveznek menni.Jópár házaspár van már itthon is.De felfoghatnád a borsónyi agyaddal,hogy totál heteró csaj is felszarvazhat és hozzámehet másik,nálad jobb pasihoz.
2017. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os már írtam hogy ezek a házasok az országhatáron levedlik a házasságukat. inkább a kérdés másik részére válaszolj hogy nem fél egy nő a pasitól mikor közös csajra hajtanak?
2017. máj. 7. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!