Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez valami fétis lehet, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami fétis lehet, vagy csak nekem vannak újabban ilyen hülye gondolataim? Légyszi normális válaszokat kérek, pasi vagyok, csajos kérdés?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden, és kérdezzetek privibe többet ha gondoljátok.

Alapjába véve a domináns csajokat szeretem, de észrevettem hogy újabban az különösen izgat ha két domináns lány "harcol" egymással. Most itt nem az amcsi tini filmekre gondolok, hanem a magyar valóságra, szóval olyan dolgokra amik ténylegesen megtörténnek (történtek ilyenek, ismeretségi körömben és azóta vettem észre).

Szerintetek ez mért van?

Vagy mi ez?

(nem feltétlen pasi miatti rivalizálásra gondolok köztük, szóval lehet bármi féle iskolai, munkahelyi, stb.)

Ha lehet kort és nemet is kérnék.



2015. nov. 1. 08:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy ki az akinek még esetleg bejönnek ezek a dolgok, és lehetne vele beszélgetni?
2015. nov. 1. 10:57
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az egy fétis de nyugi, semmi gond nincs veled. Kábé 10 pasiból 8nak bejön az ilyesmi
2015. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit értünk pontosan harc alatt?
2015. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel nálad a nő a domináns fél, szerintem ez normális.

(Egyébként nálam is, de engem nem izgat, ez van.)

2015. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!