Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet, év végén bevállalok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, év végén bevállalok, egy biszex szánalom szexet. Szerintetek? Hideg meleg jöhet

Figyelt kérdés
Észrevettem,hogy az egyik tanárnőm,kicsit többet érezhet irántam.Nagyon sokat szemez,a szemem helyett mindjárt a szám nézi,és hogyha a közelemben van,kellemetlenül érzi magát stb.Én nem mutattam ki annak a jelét,hogy egy kicsit is bejönne,még életemben nem volt dolgom nővel,még egy csók erejéig sem,de ha úgy van,titokban év végén bevállalok vele egy szánalom szexet.

2017. máj. 14. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj ki focizni Pistike
2017. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Az lenne, szánalom szex, mert szánalom vagy. Ne játsz más érzéseivel!
2017. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a szánalom szex? Azt, hogy viszolyogsz az embertől, nem kívánod, egyenesen taszítónak tartod, de mint ha valami Isteni kegy lenne hagyod, hogy hozzá érjen a tökéletesnek vélt lényedhez?
2017. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Szeretem ezeket a lányokat.

Olyan kegyesek hogy osztogatják a szánalom szexet... Amikor engem jutalmaznak meg egy ilyennel, két hétig nem tudnak ülni és átgondolják ki adott kinek szánalom szexet.

2017. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég!

Mi lesz még itt nyáron!

2017. máj. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Figyi,józanon nem bizti,viszont lesz bankettünk,és ő is ott lesz,nem lesz ott az oszt.főnök,max fél órát,mert el kell sietnie.Utána öcsém lesz ott ereszd el a hajad,van egy jó fej tanár,aki felajánlotta hogy még piát is tud hozni,nem kis mértékben,és a tanárnő is ott lesz,végül is piásan,lehet
2017. máj. 14. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem bánnám, ha egy bizonyos tanárnőm úgy viszonyulna hozzám, mint a tiéd hozzád. De már annak is, ha ő részesítene engem "szánalom szexben".

Kár, hogy hetero.:/

2017. máj. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!