Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk rajtam kívül szokott még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk rajtam kívül szokott még valaki utcára illetve suliba vagy munkahelyre felvenni női bugyit?

Figyelt kérdés
Esetleg combfixet vagy harisnyát? Ha igen akkor milyet és milyen érzés nektek?
2017. máj. 25. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Nem vagyok retardalt. De a csajomon szerintem amugy is jobban mutat
2017. máj. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

1. Vannak nok akik a pasijaik boxereben alszanak vagy az ingjukben vannak otthon!

Ok is retardaltak?

2017. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Női bugyit rendszeresen hordok, de más nőit nem.
2017. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Arra vigyázz, hogy a tangát ne fordítva vegyed fel, mert vágni fogja a töködet egésznap!
2017. máj. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A tanga miota CSAK noi bugyi utolso!
2017. máj. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Én 13 évesen kezdtem suliban tangát hordani. Nagyon izgató volt, 1x elélveztem spontán óra közben. Az izgatott benne főként, hogy hasonló tanga volt rajtam mint a lány osztálytársaimon.
2017. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez a legjobb magyarazat utolso amit eddig hallottam En is ezert szeretem a nejlonharisnyat mert tudom hogy amit En erzek azt erzik a nok is es ettol izgato!
2017. máj. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csakis női bugyit hordok. (most is az van rajtam egy fehér csipke.) Jó érzés tudni hogy a nők is ilyet hordanak, és azt érzik mit én. Ez még fokozódik ha melltartót is veszek fel, vagy combfixet. Az a csodás, amikor átélem hogy csúszik lefele, de nem lehet megigazítani! Aztán szorít a melltartóm pántja! Egy kis látogatás a másik fél táborába! Csatlakozom a 6, és 7 hozzászólóhoz!
2017. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ma nem csak bugyi, de harisnyanadrág is volt rajtam a melóba. Combfixet nadrág alá nem veszek fel, mert állandóan lecsúszik. Ha meg harisnyatartót vennék fel hozzá annak meg a csatjai ütnek át a nacin. (De azért szoktam azt is felvenni,amikor már kabát kell. Na meg ha korán sötétedik.
2017. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én szoktam. :)

Évek óta csak tangát hordok, van férfi és női tangám is vegyesen. :)


Nejlonharisnyát is hordok mindig a farmer alatt, amikor már nincs olyan meleg, hogy el tudom viselni. Csak a nyári kánikulában nem hordok harisnyát, ősztől tavaszig viszont folyamatosan van rajtam. :)


Női skinny farmereim is vannak, mert azok sokkal szűkebbek, mint a férfi farmerek. Sokkal jobban kiadja a hátsóm domborulatait. :)

2018. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!