Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon tartok tőle mit tehetné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tartok tőle mit tehetnék, hogy leküzdjem?

Figyelt kérdés

Nagyon tartok attól, hogy szexuális kapcsolatot létesítsek valakivel. Tudom ez hülyén hangzik, de félek hogy elkapok valamit hiv,herpesz stb.

Tudom lehet védekezni, de mondjuk a csajok esetében ha orálisan kényeztetném akkor simán el lehet kapni és ott már nem igen lehet védekezni, illetve még nem voltam, de majd szeretnék sráccal is lenni és ott meg kicsit azért nagyobb az esélye, hogy elkapok valamit szex közben. Nem vagyok amúgy hipochonder :D.


Hogyan győzhetném le ezt a fajta szorongásom és szerezhetnél több önbizalmat?


És ezért kicsit tartok tőle ha erre kerülne a sor akkor a "szorongás" miatt nem tudnék kellően ellazulni, na most az pedig elég fontos lenne, ha sráccal vagyok :D

Bocsi a regényért, csak normális válaszokat pls :D 18F/bi



2017. jún. 2. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagyok amúgy hipochonder :D.

Na persze:D


HPV oltás,meg gumi.

Ennyit tudsz csinálni...


De egyébként a herpeszt bárhol össze lehet szedni,HÍV-el meg gyakorlatilag a fejlett orvostudománynak hála még simán ellehet 80 éves korig is élni,csak kezelni kell...:D

Ez van:D

2017. jún. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

"a fejlett orvostudománynak hála még simán ellehet 80 éves korig is élni"


csak éppen 80 éves korodig rohadt szigorú szabályok betartásával kell élned és az életed kell betervezni a gyógyszerszedésedhez

2017. jún. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem buzulsz, akkor egész sok esélyed van, hogy ne kapj el semmit. Keress egy normális lányt és ne cserélgesd állandóan a partneredet. Akkor békés, boldogságban és egészségben is élhetsz.
2017. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Utolsóra ne hallgass jó nagy baromságot mondott.
2017. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!