Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Főnököm játékszere lettem, ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főnököm játékszere lettem, ki lehet valahogy belőle szállni?

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok, ő 42 éves férfi, és még a húsvéti céges buli utána főnökömnél aludtam, kicsit túlittunk sok idő volt a vonatig és felajánlotta, hogy ott a lánya üres szobája, (lánya egyetemista másik városban ritkán van otthon). Aztán nála még megittunk egy sört, közbe feldobta, hogy ha lány lennék, hogy elkezdene masszírozni és részletesen elmondta, hogy vinne ágyba... Nekem tetszett mint férfi és részeg voltam, mondtam, hogy egy masszás jól esne azért... megtörtént a dolog lefeküdtem vele. Aztán utána pár napig fura volt munkában, majd mondta, hogy mi lenne ha elmennénk inni, aludhatok nála, belementem, tudtam miről szól, azt nem, hogy meglepetéssel is készült, szőke paróka, meg fehérnemű combfix magassarkú. Mi lenne ha ezt felvenném, lánya szobájában meg van tükör smink próbálkozzak vele. igazából tetszett nekem is dolog, utána így ment, egyre többet csináltuk, rávett a teljes szőrtelenítésre, majd egyre durvább lett elkezdtük az irodájában is először csak lesz*ptam,de aztán meg is d*gott és kiadta, hogy viseljek mindig tangát meg harisnyát a ruhám alatt.Eleinte tetszett a dolog, izgatott, de mára már odáig fajult, hogy kb minden reggel be kell vinnem papírokat, akkor orálisan ki kell elégítenem, aztán dolgozok kb 2 órát és visz magával külső ellenőrzésre, gyakorlatba hozzá megyünk rendelünk kaját amíg kijön én átöltözök smink... eszünk szexelünk. A szex amúgy jó vele élvezem, de már sok, és kb menetrendszerű, már nem is azért vagyok ott, hogy dolgozzak... játékszere lettem.

De félek, ha ezt szóvá teszem nála akkor nem leszek sokáig a cégnél, és akkor kereshetek új munkát addig éhen halok...

Ha csak rendszeresen normálisan munkán kívül összejárnánk azzal még nem lenne gond, de ez ami már kialakult így rossz.

Egyébként semmi előnyöm nem származott abból, hogy szexelgetünk, nem volt fizetésemelés semmi és nem is akarom, nem azért csináljuk.


2017. jún. 3. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mi bajod élvezed egész nap szexelhetsz dolgoznod nem kell, de én a helyedben felvennék egy két beszélgetést meg aktust hogy miket kér tőled a fönök, aztán lenne mivel zsarolnod ha ki akarna rúgni, meg minimum dupa fizetést kérnék
2017. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Add be az önéletrajzod máshová, ha felvesznek,akkor hagy ott ezt a "munkahelyet" !
2017. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen élvezem is az együttléteket, azzal nincs gond, azzal van, hogy kb munkahelyi kötelesség lett, menetrendszerűen, van amikor azért nincs kedvem hozzá kedvem annyira rosszabb napokon, de akkor is tudom, hogy bemegyek térdelhetek, majd délután folytatás...

Szeretem a szexet ha van párom szinte naponta csináljuk, de nem kötelességből.

2017. jún. 3. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már visszautasítani? Kimutatod vagy szóváteszed, hogy nem élvezed? Amíg nem, addig nem tudhatja. Megjegyzem, ahhoz is gusztus kell, hogy a lánya szobájában csinálja mindezt. A kollégák is biztos kiszúrtak már valamit. Szerintem ne sajnáld, ha kirúgnak. Ha tényleg dolgozni szeretnél, ennél csak tisztességesebb munkákat fogsz találni.
2017. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérd tőle, hogy legalább munkaidőben csökkentsétek az együttlétek számát.
2017. jún. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most én mi a f_szt olvastam? :)
2017. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen sajnos... főnököm 40 éves pasi volt és nálunk is egy átmulatott éjjellel kezdődött. Már másnap a munkahelyen behívott az irodájába és megkérdezte h lesz*pom-e, én meg nagyon szerelmes voltam, persze hogy megtettem. Mindennapossá váltak a sz*pások, aztán jött a kérés hogy ne hordjak bugyit, se harisnyát a szoknya alatt. Ahol lehetősége volt rá megujjazott vagy kinyalt, ezzel nem egy kínos percet okozva nekem, ugyanis pontosan tudtam hogy minden kihallatszik a folyosóra, de hiába kértem h inkább munka után csináljuk, ha kanis volt akkor jött és csinálta. Elkezdtem titokban más munkahelyet keresni és viszonylag hamar találtam is, ekkor egyszerűen felmondtam. Azóta nem találkoztunk.
2017. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!