Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerelmes belém egy leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy leszbikus lány, viszont én elméletileg csak a fiúkat szeretem, teljesen össze vagyok zavarodva, mit tegyek? 24L

Figyelt kérdés

Egész életemben úgy gondoltam, a férfiakhoz vonzódom. Sohasem volt semmiféle problémám a meleg, vagy leszbikus emberekkel, de önmagam mindig is heterónak tartottam. Van egy nagyon-nagyon jó lány barátom, akivel rendkivül mély a kapcsolatunk. Ő 27 éves és nagyon szeretjük egymást. Mindig mindent megosztunk a másikkal, gyakran alszunk a másiknál, sokat beszélgetünk és mindig odafigyelünk a másikra.


A lány barátom leszbikus, ezt már tudom 2 éve. Amikor megismerkedtünk 2 évvel ezelőtt, szinte rögtön elmondta nekem ezt a dolgot. Nekem nem volt ezzel semmiféle problémám, nagyon kedveltem őt mindig is.


Fél éve annak, hogy szakitottam a barátommal, akivel 3 évig jártunk. Ebben a fél évben, amióta egyedül vagyok, láthatóan egyre jobban közeledett felém a lány barátom. Sőt, nehéz leirnom mindezt, de tegnap történtek bizonyos dolgok is, amik nagyon összezavartak engem és sirtam is.


Tegnap nála aludtam, mint már oly sokszor. Egész nap nagyon furcsán viselkedett velem, éreztem az arcán és tekintetén, hogy valami nem stimmel. Sokszor volt a közelemben, rengetegszer megölelt, sóhajtozott. Este pedig, amikor a lakásán voltunk, közös filmnézésünk közben, egyszerűen közeledett felém. Közösen feküdtünk a nagy kanapén és gyengéden felémfordúlt, elkezdett átölelni, sóhajtozott, puszilgatta a hasam és a vállam.


Olyan gyorsan történtek a dolgok, hogy nem tudtam mire vélni és amin tényleg meglepődtem, hogy nem is "zavart" engem. Sőt, valahol a lelkem mélyén, élveztem is a dolgot. Annyira gyengéd és figyelmes volt, jólesett a lelkemnek. Hiába volt sötét a szobában, éreztem, mennyire elmondhatatlanúl boldog volt.


Aztán hirtelen azt vettem észre, hogy elkezdte a melleim simogatni és próbált megcsókolni is. Ekkor azonban szóltam neki, hogy állj és ne tovább. Mondtam neki, hogy nagyon szeretem őt, mint barát, de semmi több. Közöltem vele, hogy a fiúkat szeretem és hogy nem vonzódok a nőkhöz. Kértem, hagyja abba ezt az egészet és hogy ne próbáljon megcsókolni, mert nem fogom ezt engedni.


Elképesztően szomorú lett, rengetegszer elnézést kért, azt mondta "Szerelmes vagyok beléd!" és nagyon erőteljesen zokogott. Elmondta, hogy már 1 éve annak, szerelmes belém és abban reménykedett, biszexuális vagyok. Közölte velem, hogy ebben a fél évben, amióta szakitottam a párommal, azért próbált közeledni felém, mert teljes szivéből szerelmes belém. Csodálatos lánynak tart, imád engem, mélyen tisztel és nem tudja elképzelni az életét nélkülem.


Borzalmasan megsajnáltam őt. Egész este nem aludtunk szinte semmit, talán csak olyan 2-3 órát. Rnegeteget beszélgettünk, mindketten sirtunk, zokogtunk, de őt sokakl jobban megviselték a történtek. Remegett, köhögött, rengetegszer átölelt, szerelmet vallott nekem, könyörgött, hogy próbáljuk meg a dolgot és kérte, legalább hagy mutassa meg, mennyire szeret engem! Azt mondta, nem tud élni nélkülem és hogy imád!


Rengeteget beszélgettünk, majd azt mondtam neki, hogy "Nagyon jó barát vagy, viszont én elméletileg csak a férfiakat szeretem!" mire ő azt mondta, "Elméletileg? Ezekszerint van benned egy romantikus érzelem a nők iránt is? Mond a szemembe, hogy csak a férfiakat szeretem!" Nem tudtam megtenni! Nem tudtam a szemébe mondani, hogy csak a férfiakat szeretem!


Teljesen össze vagyok zavaradva! Már azt sem tudom 100 százalék biztosan, csak és kizárólag a férfiakat szeretem! Még sohasem volt dolgom nőkkel, nem csókolóztam még lánnyal vagy bármi hasonló, de tegnap azt éreztem, a lelkem mélyén, talán még meg is tudtam volna csókolni a lány barátomat! Vagy legalábbis, nem tartottam lehetetlennek, kizártnak, hogy csókolózzak vele. És mondom, amikor gyengéden közeledett felém filmnézés közben, valahol a lelkem mélyén, élveztem a dolgot és jólesett a kedvessége!


Azon gondolkodtam, hogy megbeszélem a lány barátommal, találkozzunk a mai nap és hogy hagy aludjak ma este nála! Szeretném elmondani neki személyesen az érzéseim, hogy össze vagyok zavarodva, már nem tudok önmagamra 100 százalék heteróként tekinteni és hogy NAGYON jólesett nekem, amikor filmnézés közben kényesztetett! Sőt, nem zárkózom el 100 százalékosan attól sem, hogy ma én fogok közeledni felé és megpróbálom esetleg, hogy jólesne-e a dolog nekem.


Nem szeretnék "játszadozni" az érzéseivel és "kihasználni őt", de MINDENKÉPPEN szeretném megtudni, hogy heteró vagyok-e! És ha a mai nap közeledek felé este, akkor választ kaphatok erre! Mert jelen pillanatban, képtelen vagyok azt mondani, csak a férfiak érdekelnek.


Mit gondoltok, ez egy jó ötlet? Mit kellene tennem? Várjak pár napig, mig tisztázódnak bennem a dolgok, vagy aludjunk ma este közösen és beszéljük meg a dolgot, esetleg közeledjek felé romantikusan? Mi lenne a helyes? Teljesen össze vagyok zavarodva...


2017. jún. 8. 07:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%

Én biztos hogy kufircolnék vele egy jót :)

Neked is jól esne, neki is jól esne, meg attól hogy szexuálisan együtt lennétek még nem kéne járnotok is vagy megkérni egymás kezét... :)

2017. jún. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
Először is bocsi de nem olvastam el az egészet,csak az elejét,és a végét,mert 1 egész regényt írtál!!! Alapjában véve szerintem sok ember nem az aminek vallja magát hivatalosan.Szerintem nincs azzal semmi baj ha kipróbálod.Ha a párod bele megy akár tarthatsz is fent vele szex kapcsolatot,ha legalább szimpatikus annyira hogy meg engedd hozzád érjen,márpedig igen. Az igazság az ha megmondod neki hogy te nem érzed azt amit ő,vagy is nem vagy belé szerelmes,és nem is tudnád garantálni hogy az leszel,de mondjuk a szex bejönne,akkor ez nem átverés. Vagy is a döntés jogát hárítani kell. 1 részt nem neked kell eldöntened ezt csak akkor ha semmit nem akarsz tőle.Így hibás sem leszel benne. De legalább meg ismered magadat. Ha bele mentél a szexbe és nem tudtál nemet mondani hogy csak a pasik jönnek be akkor elképzelhető a biszexualitás, Ha az én párom lennél én tuti nem tíltanám meg hogy csajozz,mármint a pasid helyében,és ez így volna normális jelen esetben. A pasid mit szól ehhez? Tud róla?
2017. jún. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt elsősorban arról van szó hogy LELKILEG jól esett hisz mint mondod régóta nincs senkid. Kérdés az hogy testileg menne e. Pl képes lennél e orálisan kielégíteni? Ha ez abszolút taszít akkor lehet jobb ha meg se próbálod. Ha viszont- akárcsak a lelked kegmélyén is- érdekel, vonz, akkor lehet róla szó.


Másik viszont, hogy ez a lány nagyon sokat érez irántad. Vagyis ha belemész, de aztán nem jön be, vagy nem mered felvállalni, akkor esetleg összetöröd a szívét. Én pont ezért nem barátkoznék ilyen mélységig leszbikus lánnyal, ugyanúgy ahogy hetero fiúval sem, ha biztosan nem akarok tőle semmit... Sajnos ilyen az élet, ha valaki túl közel kerül, akkor az többet is fog érezni.

2017. jún. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele,hogy kipróbálod. Ha nem tetszik abbahagyjátok és akkor nincs miről beszélni. Mondd el neki,hogy nem szeretnél vele játszani,de lehetőséget adsz. Magadnak is meg neki is. Lehet,hogy tetszeni fog és sokáig együtt is tudtok lenni. Nem tudhatod amíg meg nem próbálod ezt az utat. Viszont ezt mind vázold fel neki. Ha nem megy ne eröltessétek.
2017. jún. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16%
Nem olvastam ,de van benne olyan rész ,amire ráránthatok?
2017. jún. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó tanács, ha ő szerelmes beléd, akkor semmiféleképpen ne vele kísérletezz. Nem baj, ha kipróbálod lányokkal, de egy szerelmes ebben ebben túlságosan sérülékeny, ha nem akarsz neki rosszat, inkább ne tedd. Egyébként lehet, hogy csak azért esett jól neked a közeledése, mert egy ideje nincs senkid, ez gyakran megtéveszti az embert. Ha eddig nem vonzódtál egy kicsit sem a nőkhöz, akkor kevés az esélye annak, hogy érdekelnének téged, ha mást nem, maximum csak kíváncsiságból. De tedd fel magadnak a kérdést, tudnál kapcsolatban élni egy nővel? Bele tudnál szeretni egy nőbe? Ha igen, akkor a barátnőd az, akibe bele tudnál szeretni?
2017. jún. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld ki, vesztenivalód nincs! :D Max lesz egy jó kis estéd egy csajjal! =D Kinyaljátok egymást, ollóztok egyet, aztán ennyi! :D


F/26

2017. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Próbáld meg :) Aztán majd mesélj, mi volt
2017. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Elmondom, hogy mi történt. Mai nap kora délután beszéltem személyesen a lány barátommal, elmondtam neki minden érzésem. Közöltem vele, hogy ő egy csodálatos nő, nagyszerű ember, kedvelem őt, de csak mint barát. Megértettem vele, hogy nem szeretnék játszadozni az érzéseivel, mert tudom, hogy ő szerelmes belém, én viszont nem tudnék szerelmes lenni egy másik nőbe.


Sokat sírt, de elfogadta a döntésem. Azt mondta, sajnálja, ha kellemetlenséget okozott nekem. Egyáltalán nem ez volt a szándéka, csak szép élményeket szeretett volna átadni nekem.


A magam részéről, meg fogom próbálni a dolgot egy másik lánnyal, ez szinte biztos. Egy olyan lánnyal, aki NEM szerelmes belém. Ki vagyok én, hogy játszadozzak egy szerelmes ember érzéseivel? Etikátlan lenne. Ezért nem próbáltam ki a dolgot a lány barátommal.


Szeretném megtudni, heteró vagyok-e, vagy érdekelnek-e a nők. Nem tudom, hogyan reagálnék egy csókra, szexre, ezért szeretném megtudni. Lehet, hogy csak azért esett jól a lány barátom közeledése, mert ugye relatív régen szexeltem egy fiúval és bevallom, hiányzik a szex.


Abban 100 százalék biztos vagyok, hogy nem fogok randizni addig srácokkal, ameddig nem próbáltam meg egy lánnyal a dolgot. És valójában, van is egy jelöltem! Van egy másik hölgy, ő 35 éves. Vele is jó a kapcsolatom, igaz, csak amolyan "haverok" vagyunk. De összességében, mindig kedves velem és ami a legfontosabb: bevállalós lány. 


Mivel ugyanabban a kerületben lakik, mint én (gyakorlatilag 20 perc sétányira tőlem) ma vele is találkoztam. Megkérdeztem, hogy átmehetek-e egy teára és nem volt kifogása ellene. Neki is elmondtam az érzéseim, mindent, ami történt. (Szándékosan megkérdeztem a lány barátomat, aki szerelmes belém, hogy beszélhetek-e erről a dologról másoknak, azt mondta, persze, ez nem titok, ő nem szégyenli, hogy leszbikus.)


Mondtam neki, hogy nem tudom eldönteni, érdekelne-e a nők vagy sem, ezért szeretném kipróbálni. Elmagyaráztam neki, hogy nem tudom, hogyan reagálnék egy csókra, szexre, de ha ő benne van, akkor vele nagyon szívesen kipróbálnám. Mivel ő biszexuális, barátság van köztünk, jelenleg nem él párkapcsoaltban, illetve bevállalós, úgy gondoltam, ez egy jó ötlet.


Ő azt mondta, hogy ha tényleg ezt szeretném, akkor nagyon szívesen benne van. Tetszik neki az ötlet és örömmel megmutatná nekem a női romantika szépségeit. Mondtam neki, hogy nem tudom garantálni, lesz-e köztünk bármi is, csak adjunk egy próbát a dolognak. Úgyhogy holnap este együtt fogunk aludni.


Kérdésem a következő! Mik azok a dolgok, amikre mindenképpen oda kell majd figyelnem? Mikre érdemes felkészűlnöm? Mindenképpen a legszebb ruhámban fogok átmenni hozzá, tiszta leszek és befújom magam a kedvenc kölnimmel, illetve megmosom hajam, plusz meg is botorválkozom ott lent.

 

Hogy őszinte legyen, nagyon izgulok, de kíváncsi vagyok és mindenképpen szeretném kipróbálni a dolgot! Csakis rajtam múlik, meddig megyünk el, ha jólesik a csók, akár szex is lehet. Ahogy mondtam korábban, még sohasem csókolóztam egy lánnyal sem. De jelen pillanatban úgy érzem, képes lennék rá. Holnap este 8-ra fogok átmenni a lakására.

2017. jún. 8. 17:17
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Egy lány szerelmes beléd, jól is esett ahogy közeledett, de te kíváncsiságból olyannal akarod kipróbálni aki iránt nem érzel semmit és aki nem szeret. Szép.
2017. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!