Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak olyan biszex lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan biszex lányok, akik nem félnek a vakrandiktól? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Eddig, ha ismerkedni próbáltam, mindenki tovább akart lépni a virtuális beszélgetésekben arra a szintre, mikor látjuk egymás képeit, adatait, (facebook, skype, stb...) ami ugye érthető is, óvatosak szeretnének lenni.

De mi van, ha nekem a másik oldalról az jelenti az ovatosságot, ha előbb szemelyesen látom a másikat, és az alapján el tudom dönteni, milyen infókat szeretnék megosztani vele magamról? Ok, ami amugy nem publikus és nem akarom, hogy mindenki lassa, nem teszem ki facre sem meg sehová és meg lenne oldva a kérdés, de ott van az, hogy ezek a fiókok is valamilyen szinten magánszférák és ismeretlenül betekintest adok egy olyan embernek, akiről fogalmam sincs, mit csinál a hálózat másik végén, hecker esetleg vagy álprofillal él, vagy akármi.

Mondhatjátok, hogy paranoiás vagyok ebben, de én mondjuk kipróbálnék egyszer egy ilyen vakrandit egy lánnyal, már csak kívancsiságból is :)

23/L/Győr



2017. máj. 10. 05:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van de szerintem egy idő után le lehet szűrni hogy az illető kamu e tényleg vagy sem. :) én szeretem az ilyen "anonimitást" mivel igy ki lehet beszélni a másikkal olyan dolgokat amit mondjuk személyesen nem mernél vagy közeli barátok..stb akármi. :) 20/F
2017. máj. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából, persze megértem és támogatom én a személyes találkozókat. Viszont én is szeretem előbb meggyőződni a másik hitelességéről. Sokkal inkább parázok egy olyan találkozótól, amit a neten hoztam össze, nem is láttam még soha a másikat... Szóval érted.

Mer az már megint egy másik kérdés, hogy mi van ha totál nem passzolunk és kínos az egész... Az akkor is előfordul ha meglátok egy lányt az utcán odamegyek hívni kávézni... De ott is már fix, hogy ki az illető :D és nem egy valakiről van szó.

Egyébként csak hogy a tényleges kérdésedre is válaszoljak. Egyszer előfordult. Viszont előtte 3évig "beszélgettem" vele. Értsd ezt ugy, hogy konkrétan semmit nem tudtam róla... Alig valamit. Fogalmam sem volt róla hogy néz ki, milyen lehet. De azt már igy ennyi idő után és még ha nem is normális beszélgetés folyt köztünk hanem más jelleg. Letudtam szűrni hogy normális, jófej, az akinek mondja magát. És igy izgalmas találkozó volt. Nem pedig parázás. :D

2017. máj. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én félek tőle, de basszus, van rá ok... Szívesen ismerkedem, mert szinte csak online van rá lehetőségem lányokkal, nem vagyok az a eljárós típus. Persze, attól még szoktam kimozdulni, de nem olyan helyekre, ahol random leszólíthatnék bárkit. XD

Viszont nekem több idő kell általában a bizalomhoz, mint ásoknak. Ezért még senkivel sem találkoztam, akit neten ismertem meg. (Meg nem mindenki volt szimpatikus sem...)

Mondjuk, ők sem voltak sokan. XD

2017. máj. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) és amúgy én is tökre megértem, hogy sokan így vagytok vele, hogy nem mennétek bele egy ilyen dologba.

Ami mondjuk a 2-es válaszról eszembejutott, hogy mi van ha nem passzolnak a felek, mondjuk ez is előfordulhat persze, de a vakrandiban pont ez a lényeg, hogy kockáztatunk. És ha mind2 fél ugye beleegyezik, hogy elmegy találkozni, utánna még megallapodhatnak abban, hogy nem kívánják megismételni a randit. Legalábbis szerintem erre is van mód, hogy ezt meg lehet beszélni. Ha az első találkozáskor nem történik semmi csak találkoznak, annyira talán az sem lehet kínos, ha utánna véletlenül szembemenek egymassal az utcán.

2017. máj. 10. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Persze. Nyilván, ezért is írtam, hogy ha ez nem vak randi hanem, valakit az utcán szólítok le, ott is fennáll ugyanez a veszély, hogy tök kínos a dolog, és csődbe torkollik. Nincsen ezzel semmi. Csak megemlítettem, hogy a netes ismerkedésnek talán ennyi előny van, hogy ilyen kínos szitukat el lehet kerülni vele. Nem kell végígülni egy nyomasztó randit, és majd közölni, hogy bocsi de nem. Vagy még kínosabb, ha végig sem üli az illető. De persze, nyilván ennek is megvan a maga hangulata. Én jobb szeretem, ha már van rá mód, akkor elkerülni ezeket a szitukat. :))

2017. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább korlátok közé bújnak az emberek ezért nem olyan egyszerű... szőke vagy barna legyen, magasság, súly, szem stb.. nekem ez kicsit olyan mintha a születendő gyerekedre mondanád, csak szőke lehet es kék szemű vagy nem kell.. hülyeség!


Válaszolva a kérdésre, talán nagyobb sikere is lehet egy ilyen vakrandinak, mint egy internetes tarskeresesnek, ahol bármit mondhatsz, csak akkor derül ki, ha tenyleg sikerül a találkozás. A vakrandin a felesleges körök elkerülhetők.

Szerintem nem hülyeség.

21/L Győr

2017. máj. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesebben találkoznék így lányokkal, de nem azért, mert félek, hogy ki van a másik oldalon, hanem mert nem nagyon osztok meg semmit, nem rakok fel minden nap új képeket (a profilképem annyira régi, mintha nem is én lennék), és még csak nem is lehet rólam jó képet csinálni. Sokan egyből azt hiszik, hogy nem is vagy létező személy, csak mert nem látszol a képeiden és nem írod ki, hogy hullik a hó. Az ritkán fordul meg az emberek fejében, hogy nem a facebookon tartom a kapcsolatot a barátaimmal, idegenekkel meg nem szeretném megosztani az életem, és nincs semmi más a háttérben.
2017. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!