Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig csak a fiúk tetszettek, jártam is velük, de az utóbbi pár hétben ez valamiért megváltozott. A legjobb barátnőmet 3 éve ismerem, és rájöttem, hogy szerelmes vagyok bele. Fogalmam sincs, hogy mit tegyek, mivel konkrétan ő válta ki belőlem ezt a "vonzódást". Nagyon bújós, de csak velem szemben. Szeret puszit adni, és sokat is mondja, hogy szeret. Sokszor az arcát oda tolja hozzám, ilyenkor lefagyok és elgondolkozok, hogy most mit kéne csinálnom? :D Puszit kér tőlem, de sose merek adni, mert félek kiderül, hogy többet érzek iránta barátságnál. Szokott olyan lenni, hogy ki sminkel. Ilyenkor is közel hajol hozzám, és én meg akarom csókolni... de nem merem. Nagyon félek, hogy elveszítem. Nem volt még pasija, de tetszik neki egy, ezért gondolom nincs esélyem. A barátságát meg kár lenne emiatt elveszíteni. Neki mindig legjobb barátként kellettem, és ha összevesztünk, harcolt érte, hogy újra azok legyünk. Ha pasim volt, arra mindig féltékeny volt, de gondolom nem miattam :D Olyanokat mondott, hogy félt engem a pasitól stb. Akkor jöttem rá, hogy szeretem, amikor gyomorideggel keltem fel. Tele voltam izgalommal, hogy láthatom :D Aztán ez lecsillapodott, és ha találkozni akar, én vagyok egyszerre a legboldogabb és a legszomorúbb ember. Tudom, hogy nem veszíthetem el, mert sokat jelent nekem. De ha ezt a puszizást tovább csinálja, én lassan meg fogok őrülni...Sokak szerint az lenne a legegyszerűbb ha beszélnék vele, de én erre képtelen vagyok. Nagyon félek...Volt már valaki hasonló helyzetben?

2017. jún. 8. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerelmes lettem beléd ;-)
2017. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ne mondd meg neki,mit érzel,mert elveszítheted a barátságát.Maradjon ez egy "plátói" szerelem.
2017. jún. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos. Szerintem nektek össze kéne jönni. :) Ne félj ettől a dologtól. 23/F
2017. jún. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ezekkel a sorokkal zárod a leírásodat:


Tudom, hogy nem veszíthetem el, mert sokat jelent nekem. De ha ezt a puszizást tovább csinálja, én lassan meg fogok őrülni...Sokak szerint az lenne a legegyszerűbb ha beszélnék vele, de én erre képtelen vagyok. Nagyon félek...Volt már valaki hasonló helyzetben?


VÁLASZOM:


A legfőbb nehézséged az a nagy igazság, hogy a Külsőleg lehetséges dolgok, azaz, hogy elmond a barátnődnek az érzéseidet, az belsőleg nem lehetséges, azaz van benned egy gátlás, ami ezt nem engedi.


Más lány csilingelve, vidáman ugrándozva, széles mosollyal és ellenállhatatlan jókedvvel elé penderülne a barátnődnek, megfogná a kezét, mélyen és vágyakozón a szemébe nézne, és ezt mondaná: - édes XYZ, nagyon tetszel nekem, szeretnélek megcsókolni TÉGED, szabad? Azzal válaszra sem várva megcsókolná :)


De sajna ez Neked, nem megy :(


Önálló akarata és ereje van a vágyadnak, hogy megöleljed a barátnődet, ... de ugyanakkor önálló akarata és ereje van a gátlásodnak is, amely visszahúz téged attól, hogy elmondjad az érzéseidet.


Ez így nem maradhat :)


Ha a barátnőd bújós és puszilkodós, egy ilyen testközeli helyzetben nem tudnád azt mondani, hogy: - Szeretnélek megcsókolni!


A leszbikusok többsége, akikkel eddig beszélgettem, szinte kivétel nélkül mind így kezdték a kapcsolatukat: - " És akkor Ő megkérdezte, hogy megcsókolhatlak?"


A másik, hogy megkérdezed a barátnődet : - Mi a véleményed arról, amikor két lány csókolózik?

S a válasz függvényében már is okosabb leszel. Ha elutasító lenne, akkor is mondhatnád: - Én még is szeretném érezni a szádat a számon :)


Kérdezősködés: írásban? kis levélkében? e-mailban?


A tanácsom: Válaszz valamilyen aktivitást, amivel elmondhatod a vágyadat a barátnődnek.


Olyan cselekvést válassz a vonzalmad közlésére, amelyiket BELSŐLEG IS MEG TUDOD TENNI :)


S akkor tedd meg.



Lajos

2017. jún. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia ! Hasonlo cipőben voltam en is ! De en nem ismertem a lanyt .. Elso látásra megtetszett , es nem ertettem miert es ez hogy lehet ... Elgondolkodtam , hogy mi a ...? Csak ugye hiaba tetszett es lassan kezdtem beleszeretni volt egy fium .. Raadasul 3 eve .. Soha nem voltam megcsalos tipus ... De egyszeruen belezugtam persze a volt baratom mindent tudott ,hogy reszegen lekaptam .. Stb . Egyszer viszont mar nem birtam es szakitottam a fiuval soha nem tettem ilyet , de erte . Szerelmes volt mar akkor belem nem egyszer szerelmes levelet irt .. Soha nem ereztem olyan vágyat es szerelmet senki iránt igy megtettem es boldog párkapcsolatban élünk lassam 1,5 eve . En azt mondom ,ha tetszik es ugy erzed tenyleg szereted hat kivele
2019. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!