Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Félig beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félig beleszerettem a legjobb barátnőmbe, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt egy tök jó haverom,csak össze vesztünk. és nemrég jöttem r, hogy úgy félig szerelmes vagyok belé. Viszont kapcsolatot már nem szeretnék ápolni vele.

Mégis vágyom rá.mit tegyek?



2017. márc. 7. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el
2017. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet valakibe félig beleszeretni?
2017. márc. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 1 srác ***** válasza:
Félig? Azt hogy? :O
2017. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Deréktól lefele vagy fölfele?

Menj el és dugd meg azt a felét amelyikbe beleszerettél aztan hagyd ott.

2017. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha úgy értetted hogy érzel iránta valamit ami nem teljesen szerelem de több mint barátság,akkor az gáz.Mármint nehéz lesz elfelejteni de ha nem akarod vele helyrehozni a kapcsolatot akkor muszály lesz.Velem is volt már hasonló,keress egy másik lányt és jibb lesz hidd el.:)
2017. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem hiszem hogy félig szerelmes lennél csak szimplán annyira megszeretted hogy azt hiszed. :D
2017. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!