Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiuk, ferfiak hordatok mar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ferfiak hordatok mar noi alsonemut? Milyen erzes?

Figyelt kérdés
Mostansag egyre jobban vagyom arra, hogy noi alsonemut hordjak, es gyakran kivanok fiukkal szexelni, persze a fo prioritas a lanyok... Milyen erzes noi alsonemut hordani... En mar biszex lennek?

#noi alsonemu #biszex fiuk
2017. jún. 17. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Biszex fiú létemre sohasem vennék fel női ruhát.

A női ruhák hordása NEM biszexualitás kategória! (Egyéb kérdések)

2017. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Én is csak a kérdésre válaszolok, mert ez nem nemi identitástól függ. Nekem csak női fehérneműim vannak, és egyik fajta sporthoz is csak azt tudok használni. Semmi fura érzés nincs benne, hozzá kell szokni csak. :)
2017. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Kényelmesebb viselet mint a ffi ,satu hatású boxer és a többi akármi.
2017. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam hordani. Szerintem kényelmes, jó érzés. Mondjuk hozzá kell tenni, hogy az enyém nem túl nagy, és pláne lankadt állapotban összemegy mindig pár centisre egészen. Szóval egy kisebb vagy szűkebb bugyiban is kényelmesen elfér. Talán még jobban is tartja ezáltal, mint egy nagyobb méretű férfialsó.
2017. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!