Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyanoktol kerdezem, akik nem...

Olyanoktol kerdezem, akik nem hordanak alsonemut. Nem gusztustalan ez? Nem lesz "olyan" a felsoruhazatotok? Nem kell a ruhakat minden egyes viseles utan kimosni (nadragok, szoknyak. )

Figyelt kérdés
Mi a jo, mi a plane az egeszben? Nem kellemetlen/kenyelmetlen, ahogy a felsoruhazat dorzsoli? Ferfiak es nok velemenyere is kivancsi lennek!
2014. júl. 20. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Gondolkodom, de nem értem. Milyen az az "olyan"? :O
2014. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Előző, de sötét vagy! Hát hüvelyváladékos.


Kérdező, sajnos nem tudok neked válaszolni. Veled értek egyet.

2014. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én volt hogy szabadidő nadrágban szaladtam le a boltba, 1-2 alkalommal, azon nem látszott hogy van e rajtam bugyi.

És ez csak a lustaság volt részemről, mert nem akartam felöltözni normálisan. Nincsenek ilyen fétiseim.


De ismerek olyan lányt, aki kimegy szoknyában bugyi nélkül, aztán a pasijának előadja, hogy nincs rajta bugyi, és akkor nem tudom mit vár. Hogy az utcán erőszakolják meg?

2014. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat! Nos, nem akartam ilyen pontosan reszletezni, de latom tobben nem ertik, mit ertettem az alatt, hogy "olyan" lesz a felsoruhazat.


Huvelyvaladekon gondolok itt a tovabbiakra:

-szekletmaradvanyok

-sperma

-vizeletcseppek

-izzadsag

-smegma

-menstruacios ver

-elovaladek


Kell tovabb reszleteznem?

2014. júl. 21. 20:58
 5/8 A kérdező kommentje:
Elvegre oka van, hogy (jo esetben) a legtobb ember naponta csereli az alsonemujet...
2014. júl. 22. 08:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha hőség van, megesik, hogy nem veszek alsóneműt, mert beizzadok és pattanásos lesz a hátsóm. A nadrágot ilyenkor egyből kimosom, legalábbis "azt" a részét. Szerintem ez egészségesebb, mint két rétegben izzadni egész nap. Létezik az a hőség, amikor a pamut és a len viselése sem segít.
2014. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Én csak akkor nem veszek fel bugyit ha akkor a hőség hogy szinte kibírhatatlan. Vékony nő létemre eléggé izzadós vagyok, és ha van rajtam bugyi vagy tanga szinte bármilyen fehérnemű mindig nagyon beleizzadok és egy idő után viszket, meg kiütéses leszek tőle. Persze ha megyek valahová, akkor mindig felveszek alsóneműt, nyilván, ez nálam alapvető dolog, d itthon például nem szokásom nagy melegbe. Sőt én alapból imádom a szoknyákat, nekem szinte csak az van itthon, és ugye bár nadrágot ritkán veszek fel, de ha szoknyába megyek el itthonról, már azon izgulok hogy mikor fújja fel a szél, mikor kerülök olyan helyzetbe amikor véletlen villantok és meglátnak úgy. Bár ha hosszú szoknyát veszek fel ami szinte a bokámig ér de baromi vékony akkor volt hogy direkt nem vettem fel bugyit az mondjuk jó érzés volt de az is addig tartott ameddig elmentem a szüleimhez valamiért és utána haza.

otthon nem szoktam bugyit hordani, vannak otthoni szoknyáim is, azokban vagyok otthon, otthonra így jó, bár azokat mindig egyből kimosom pontosabban bedobom a szennyesbe erre azért odafigyelek. De volt már tavaly olyan nagy hőség hogy egész nap meztelenül voltam itthon, mert sokszor semmilyen ruhát nem viselek el magamon még egy egybe részest sem, a bikinit és egyéb más fürdőruhát meg főleg, így akkor is amikor hirtelen el kellett mennem a barátnőmhöz a tőlem pár száz méterre lévő lépcsőházig akkor csak egy térdig érő egybe részes ruhát vettem fel, alatta se bugyi se melltartó, és még így is izzadtam mint a ló, a lépcsőházba volt egy kis hűvös rész az kimondottan jól esett hogy letudtam hűteni magam, de ennyi volt az egész.


Bár ez valóban gusztustalan így, de néha jó mert ha nem izzad be nekem ott lent akkor nem lesz gond a bőrömmel arrafelé, valamikor csak így bírom elviselni magamon a ruháimat rendesen és néha nagyon kényelmes tud lenni.


Persze az is előfordult már amikor otthon nudiztam és jött a postás akkor gyorsan magamra kaptam egy egybe részes ruhát és úgy mentem le hozzá, és visszafelé menet elég kínos volt mert azt a ruhát a nyakánál kell megkötni, de nem szenvedtem vele plusz övet is szoktam felvenni a derekamra azt is elhanyagoltam és amikor nézegettem a leveleket felfelé menet hirtelen teljesen leesett rólam a ruha ráadásul lépés közbe még ki is bújtam belőle véletlen, és picit elestem majdnem a lépcsőn a ruhám pont a korlátnál le is esett majdnem a legalsó szintre én meg hirtelen ott álltam a lépcső közepén egyszál semmibe és hihetetlenül paráztam mi lesz ha véletlen meglát valaki, szerencsére már csak egy karnyújtásnyira voltam így gyorsan beszaladtam hozzám, felkaptam másik ruhát és úgy mentem le az egybe részesemért. Közben kiderült hogy egy 20 év körüli srác aki nagyon szerelmes volt belém végig ott állt az ajtóba és végignézte az egészet, de annyira be voltam parázva hogy észre se vettem hogy figyelnek és közbe a srác mindent látott. Persze másnap mondta el nekem hogy nincs-e bajom vagy ilyenek mert látta hogy a térdem picit véres volt és akkor vallotta be hogy látott mindent. Ciki volt ez, azóta megtanultam hogy ha elhagyom a lakást mindig vegyek fel legalább egy bugyit.

2014. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kamukirály.
2014. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!