Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Legelső élményetek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legelső élményetek milyen volt fiúval? Ki kezdeményezett?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel az egyetemen ismerkedtem meg terepgyakon. Akkor 2 hétig folyamatosan találkoztunk, de mióta hazajöttünk csak tegnap futottunk össze.

Ráírtam messengeren, aztán mikor megköszöntem a választ, írta hogy szivi és sok puszis szmájli.

Aznap este, mikor átmentem hozza, néha hozzám ért, mondta egyszer, hogy felállt neki, hogy nagy farka van, meg hogy az ölömbe űl.

De nem tett semmit csak a szája járt.


Nektek milyen volt a legeleső szex pasival? Ki kezdeményezett? követlkező találkozó a hétvégén lesz, szintén sörözünk, és én szeretnék tovább is lépni, de látszik, hogy kissé fél. Hogy tegyem meg az első lépéseket?


Üdv.



2017. jún. 19. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Planetromeon ismertem meg egy srácot, őt orálisan elégítettem ki és kiverte nekem. Az első szexpartnert is planetromeon találtam, mindketten megdugtuk egymást.
2017. jún. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Rómeón ismertem meg. Első alkalommal már leszoptuk egymást és megdugtam őt (dugásban csak aktív vagyok), aztán még összejártunk fél évig heti szinten.
2017. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Romeo még nem jött be eddig. Élő szexpartin volt az 1., nagyon jól esett, régóta tervben volt.

29F

2017. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársam kezdeményezte az első egymásnak kiverést. Jó tíz év múlva egy ötvenes úr ajánlotta fel, hogy leszop, és én engedtem a csábításnak. Majd ezután pár nappal egy másik férfi ajánlotta fel a farkát, hogy szopjam le, amire megint csak nem mondtam nemet.
2017. jún. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kollégiumban ismerkedtem meg egy sráccal és egyik este átmentem hozzá. Akkor tudtam meg hogy meleg, én meg mondtam neki, hogy ki szeretném próbálni. Először csak leszoptam, aztán pár nap múlva meg is dugott, majd párszor mèg megismételtük.
2017. jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
chat.hu-n amikor 16 voltam. ő írt rám
2017. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha fél kezdeményezni akkor neked kell.

Javaslom az első sör végét várd meg.

Utána csak lassan. Egy kis simi,egy ovatos szájra puszi,gatyán keresztül is megfoghatod szerintem,és az ő kezét is teheted a farkadhoz. Kb ilyenek.

Majd valamikor beindul.


Elsőt itt ismertemmeg. Egész jó volt,de sajna nem nagyonjó.

Orál,simi,csók,verés.

2017. jún. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!