Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Próbáltam magam kimosni mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltam magam kimosni mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Lecsavartam a zuhany fejét bejuttattam a vizet, utána elmentem wc kinyomtam valamennyi vizet. 3 órával később hasmenésem van.

Mi lehet a baj?


2017. jún. 30. 03:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt beöntésnek hívják az egészségügyben, és természetes, hogy utána hasmenése van annak, akinek csinálják. Ez a cél! Pontosabban, az, hogy egy esetleges műtét előtt kitisztítsák a végbelet, ne ott jöjjön a barna maci, illetve tartós székrekedést szüntetnek meg ezzel a módszerrel.

A szexuális életben a jelentősége az anális szexben van. Azért szokták alkalmazni, hogy a behatolás tiszta körülmények közt történhessen.

2017. jún. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez kb. Mennyi ideig tart?
2017. jún. 30. 07:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
addig kell mosni amig tiszta nem lesz a viz, és nem kell a gyomrodig be mosni. a lényeg a végbél tisztasága.
2017. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ami veled történt nem feltétlenül normális, én is szoktam ilyen intim mosakodást csinálni aktus előtt de nem a zuhannyal...láttam régebben kiegészítőket zuhanyhoz de egy olcsóbb megoldás jobban bejött még pedig egy kis szilikontartály amibe kb max ha 2 deci víz fér és a teteje egy kúpos fejben végződik...Sokkal kényelmesebb és egyszerűbb mint a zuhany... szerintem nálad annyi történt hogy sok vizethasználtál és egy része bentrekedt....(mert bent tud rekedni) és később távozott minden mással együtt...Kis adag vizet kell használni sok alkalommal amíg tiszta víz nem jön ki... ennyi a lényeg... Ja és hogy az egész tisztálkodási procedúrát egy székletürítéssel kezd el...:D És csak utána kezdj el mosakodni...:D Egy ilyen mosakodás kb 2-3 órán keresztül minden gondot mellőz csinálhattok szinte bármit..:D
2017. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!