Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi pasik! Milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi pasik! Milyen volt az első tapasztalatotok fiúval?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, van kicsi bi hajlamom... kifejezetten csak szex terén! Nem vonzanak sem alkatilag, sem érzelmileg a férfiak.. csak a farok. Úgy néz ki lesz lehetőségem kipróbálni pasival orált és anált (passzívként).


A tapasztalatotokra lennék kíváncsi :) Milyen volt, mikor előszor volt farok hátul valamint a szátokban? Mennyire fura vagy izgató érzés? Milyen jótanácsotok van kezdőnek? :D

21/F



2017. jún. 30. 16:21
 1/8 kovpet ***** válasza:

"Milyen jótanácsotok van kezdőnek?"


Az, hogy csináld :)

2017. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezzel én is pont ugyanígy vagyok. Imádom a farkakat, sokszor jobban mint a puncit, és most is nagyon el tudnék játszadozni eggyel..viszont ezen kívül meg élek halok a nőkért, a férfiak nem vonzanak egyáltalán.
2017. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jó volt, szerencsémre az első partnerem figyelt rám úgyhogy nem volt semmi gáz. borzasztóan izgató a farok mikor először beveszed +mikor beteszik, majdnem egyből eldurrantam:D

23f

2017. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kicsit furcsa volt az első farok a számban a többszöri nyalás után. De a furcsaság hamar elmúlt, győzött az izgató kíváncsiság. Élveztem ahogy a szopás hatására teljesen megkeményedett, majd remegve telelőtte a számat.

Az első dugásnál, amikor magamba fogadtam, hasonló izgalmat éreztem, mint az első szopás alkalmával. Mert nem volt kellő előkészítés, a behatolás fájt egy kicsit, de utána jó volt érezni, ahogy mozgott bennem, és megremegett ürítés előtt. Annyira jó volt, hogy én is elsültem.

2017. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

aktiv vagyok de bevallom eléggé bénáztam az első alkalommal

A srác tök rendes volt segített nem cikizett

1 x még le is lankadtam közbe de a vége jól sikerült

2017. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Én a nőket szeretem, és engem is csak a pénisz vonz a férfiaknál. Szerintem egy vastag borotvált farok sokkal izgatóbb látvány mint bármilyen suna.
2017. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen vagyok én is. Soha nem tudnék beleszeretni fiúba, és semmilyen érzelmet nem tudok táplálni irántuk. De ritkán szívesen kényeztetnék egy fiatal aranyos twink fiú farkát, az nagyon felizgat. Volt már ilyen élményem évekkel ezelőtt, és jó volt. 38F, Bp.
2017. júl. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na hat en meg pont fordítva vagyok, engem a nőknél vonz csak a punci, sokkal izgatóbb számomra, mint egy farok, a farok nem izgat, max a segg :D Érzelmileg, alkatilag viszont csak egy férfi izgat. Én mi vagyok akkor, kíváncsi meleg?:D
2017. júl. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!